2752
2734
عنوان

جاری بی شخصیت

| مشاهده متن کامل بحث + 4062 بازدید | 146 پست

واااای من بچه بودم همیشه زن عموم این حرکتو میکرد باهام با اینک منم مقصر نبودم پشر تنفه خودش مقصر بود

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
در مسجدو ک بخاطر ی کافر نمیبندن. هر چیزی ی راه حلی داره تندوتیز بریم جلو ک‌نمیشه.‌

تند و تیز نگفتم...گفتم به پدرشوهرش بگه یا به برادرشوهر..بعدشم بگه به احترام شما به چیزی به این خانم نگفتم ولی خیلی ناراحتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهرم میگه بچست یادش میره ول کن خیلی ازم خواهش کرد چیزی نگو

والا اینکه هیچی نگی ۱۰۰٪ اشتباهه. 

یکی از دوستان پیشنهاد داد، عکسشو بفرستی واسش و بگی گوش درد داشته بردیش دکتر ، پرده گوش آسیب دیده

این کار رو که دیگه میتونی انجام بدی؟

به شوهرت هم بگو درسته داداشت خیلی مرده و ما تا همیشه مدیونشیم ولی قرار نیس بخاطر انسانیت ایشون، پسر خودت پاره تن خودت قربانی بشه. تو باید تحت هر شرایطی حامی بچت باشی 

مامان چیزی نمیگفت؟

ن اصلاااا

وای زن عموم میتوپید به من

بقیه دخترعمو پسرعموهامو بسیج میکرد با من بازی نکنن

تحقیرم میکرد

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

دوستان حواستون هست که این ماجرا نباید زن عمو رو تربیت کنه چون اون دیگه تربیت نمیشه

اما از این جریان باید ی درس و ی تجربه خوب برای بچه ها ساخت 

پس فارغ از اینکه با زن عمو چه رفتاری بشه، به بچه ها فکر کنید که مثلا چطوری استراترن رفتار کنه که هم از بچه دفاع کرده باشه هم تاثیر بدی توو آینده ش نذاره هم اون اتفاقی که اقتاده رو توو ذهنش کمرنگ کنه 

والا الان قضیه تربیت ی زن گنده که زده توو گوش بچه نیست 

قضیه خارج کردن بجه به بهترین شکل ممکن از اتفاق هست

حرفت درسته که میگی باید از بچه حمایت کرد  اما جر دادن هم روش درستی نیست کار اون زن عمو صددرصد ...

کاملا موافقم باهات .

منم عصبانی شدم و گفتم جر بدن 😁

ولی بچه حتما باید یجوری بفهمه که ازش حمایت شده. 

اسی اگر بچه ات از اون بچه هایی که مدام میزنه یا هل میده بچه های دیگه رو باید جلوی بچه ات رو بگیری. چون همونجوری که بچه شما عزیزه،بچه های همه براشون عزیزه.

پسر خواهرشوهر من مدام دخترمو میزد و من چون بچه بود اصلا واکنش تندی نداشتم باهاش و مامانشم از این قضیه سو استفاده میکرد و فقط یه تذکر کوچولو میداد به بچه اش. باعث شده بود پسرش یه وحشی بشه. به دل نگیری منظورم به پسر شما نیست. به هر حال جاریت حق نداشته بزنه. زنگ بزن بهش بگو حق نداشتی پسرمو‌ بزنی. مگه مادر پدر نداره. به خودم میگفتی بهش تذکر میدادم. 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
ببین بچه ها اگه همو زدن میشه کنار اومد با این قضیه ولی یه ادم بزرگ خرس گنده بزنه این جای حرف و حدیث ...

بله من ازهمون اول گفتم نباید میزد. و تو اولین کامنتمم گفتم ک روی حرفم با خانوادهایی هست ک بچه هاشون دایم بقیه رو میزنن. گفتم اگر بچه بزرگتر زد بچتونو قیلو قال نکنید . گفتم بدونید سخته ک پدرمادر ببینن ک بچه دایم بچشونو میزنن حالا اصلا هفته ای یکبارم همو ببینن. طرف چهاربار بچه ی منو گاز‌کرف جوری ک جای کبودیو زخمش تا مدتهابود. هرمادری بود همون اولاش ی حرفی میزد من گفتم بچس نمیفهمه دیگه بار اخر جلوی مامانش با اخم زیااااد و وحشتناک گفتم یکبار دیگه ببینم خودم دعوات میکنم. 

parasoo1989@

شوهرا همیشه میگن بخاطر من چیزی نگو 

شوهر بیشعور منم هرچی خانوادش بهم میگن میگه بخاطر من‌چیزی بخاطر من چیزی نگو دیگه تو خاطرش میرینم عوضی 

جون منو دخترمو انداخته تو خطر بخاطر خانواده بیشعورش

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم