2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روز تخمک گذاریتو پیدا کردی؟ 

سیکل هام معمولا ۳۰ روزه هستن ولی روز ۱۱ و ۱۲ همیشه ترشح دارم و بعدش قطع میشه فکر میکنم تخمک گذاری قبل ۱۴ سیکلم هست... ممکنه؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
سیکل هام معمولا ۳۰ روزه هستن ولی روز ۱۱ و ۱۲ همیشه ترشح دارم و بعدش قطع میشه فکر میکنم تخمک گذاری قب ...

کیت تخمک گذاری از داروخانه بخر و از روز ۱۱ سیکلت تا ۱۶ روزی یدونه استفاده کن

2731
اره ممکنه شما چند سیکلتون سونو واژینال دادین؟

من دوماه پیش عقب انداختم دوهفته همون موقع رفتم سونو دادم... بعدش ۴ روز بعد پری شدم

مثلا ۴۰ روز از پری قبل گذشته بود 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
خب اشتباه کردی باید ۱۳ سیکلت بری سونو واژینال

😔😔😔😔نمیدونستم رفته بودم ببینم چرا پری نمیشم دیگه دکترم سونو هم کرد تو مطبش

حالا میمونم ماه بعدم اگه باردار نشدم دوباره میرم دکتر

عزیزم من ۵ ماه اقدامم و باردار نشدم  این مشکلات رو چجوری متوجه میشن چون من سونو واژینال میرم د ...

عزیزم من روز پنجم پری رفتم سونو شکمی ، روز هشتم رفتم واژینال دکترم متوجه شد مشکل دارم 

اگه بهت میگن مشکلی نداری پس نگران نباش چون من ۴۵ روز یک بار پریود میشدم گاهی دو ماه نمی‌شدم کلا مشکل داشتم 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
منم دوفاستون و متفورمین و لتروزول ک اوا بوست خوردم این ماه سونو دادم بازم فولی هام‌کوچیک بودن البته ...

ان شاءالله که این ماه باردار بشی عزیزم 😍

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️