2752
2734
عنوان

نمیخوام هیچوقت حامله شم

478 بازدید | 35 پست

و زایمان کنم و اینا. ولی بعضی وقتا دلم میخواد مامان باشم ولی باردار شدن وحشتناکه انگار ۹ ماهه تمام مریضی. بعدم که نوزاد نگهداریش خیلی سخته. چکار کنم دوس دارم مامان باشم و بچه داشته باشم. بچه ای که بیشتر از ۴ سالشه تقریبا، خیلی بامزس و مریض نمیشه 

دوست داشتن تو من و هیچ کس مهم نیست مهم اینه برلی دیگران آسیب داره یت نه که خیلی آسیب ها برای خودت و اون بچه داره 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بی‌خیال بابا بارداری و زایمان به نظرم اصلا وحشتناک نیست من ۱۶ سالگی باردار شدم

دروغ میگی

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
2731

تمام لذتش به اینه توی بدن خودت رشد کنه دنیا بیاریش خودت از اول بزرگش کنی سختیش یکی دو ساله بعدا که بزرگ تر شد یه ذره اوضاع بهتر میشه ولی به دردسرش می ارزه 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از پرورشگاه بیار خب.منم هیچوقت نمیخوام بچه دوم داشته باشم وحشتناک بود نوزادیه پسرم وحشتناک.بارداری خوبی ذاشتم زایمانمم خوب بود اما بعدش تا سه سالگیش فاجعه بود.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

زایمان اصلا آسون نیست بچه اصلا اونقدر که بقیه میگن شیرین نیست بچه دار شدن یعنی ایثار از خودت بگذری و بذاری برای رشد بچه اگه میتونی ایثار کنی بچه دار شو اگه سختیهاشو که زیاده قبول میکنی از لحظه ای که میاد تا آخر عمرت نگرانی براش... فک نکن همین که احساست میگه مامان خوبی میشی کافیه من که دهنم سرویس شد و هنوز اول راهم :) 

سیاسفیده آره همینِشِ که قشنگه🤍🖤