2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

با همه اینا میتونی پودینگ شکلاتی درست کنی 

کیک یخچالی بخوای 

بیسکوییت پتی بور داری؟ ساقه طلایی؟ اصن هر بیسکوییتی؟

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
با همه اینا میتونی پودینگ شکلاتی درست کنی  کیک یخچالی بخوای  بیسکوییت پتی بور داری؟ ساقه ...

سوپری سرکوجه س میرم میخرم 

😍

تو ایتا یه ویدیو هم دیدم خیلی خوب بود میخوام برم درستش کنم 

شکر نصف پیمونه 

پودر کاکائو سه قاشق غذا خوری 

نمک نوک قاشق چای خوری

آرد سه قاشق غذا خوری (آردو الک کنی)

شیر ۲لیوان و ۳/۴لیوان 

کره نرم دو قاشق غذا خوری 

وانیل شکری یک قاشق چای خوری (اختیاری)

ژلاتین دو قاشق غذا خوری 

برای اینکه پودینگ درست کنی 

اول شیر هارو بریز تو قابلمه نسوز بعدش پودر کاکائو و شکر و نمک و آردو اضافه کن 

انقد هم بزن تا غلیظ شه (اگ غلیظ نشد یه قاشق آرد بزن )وقتی غلیظ شد وانیل و کره رو اضافه کن 

اینا طرز تهیه پودینگش بود 

برای اینکه دسر یخچالی درست کنی 

بیسکوییت پتی بور اگر نداشتی هر بیسکوییتی باشه اشکال نداره (اگ بینش کرم داشت بیسکوییتو جدا کن با قاشق تمیز کن میتونی استفاده کنی ،از ساقه طلایی هم میتونی استفاده کنی 

یه نکته دیگ برای زیبایی دسرت اگ بیسکوییت ساده داری با بیسکوییت شکلاتی میتونی وقتی که داری میچینی تو ظرف یه لایه بیکوییت ساده و پودینگ و لایه بعدی بیسکوییت شکلاتی و پودینگ (اینجوری ادامه بدی )

حالا طرز تهیه ش :

یه لیوان شیر بزار کنار (اگ قهوه داشتی یا کاپوچینو یا هرچیزی که شیرتو خوشمزه کنه خواستی میتونی استفاده کنی)

بیکوییتارو وردار بزن تو شیر دربیار بعد بچین تو ظرف حالا یه لایه روش پودینگ بریز 

دوباره یه لایه دیگ بیسکوییت اغشته به شیر دوباره پودینگ همینو تکرار میکنی تا موادت تموم شه (اینارو به تعادل بریزیا )

بعد بزار یخچال بمونه سه ساعت بعد آماده سروه 

بعد خودت هرچی خواستی واس تزئینش میتونی استفاده کنی 

امیدوارم خوشت بیاد من خودم درست میکنم همه دوس دارن 

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
سوپری سرکوجه س میرم میخرم  😍 تو ایتا یه ویدیو هم دیدم خیلی خوب بود میخوام برم درستش کنم  ...

گلم اگ میتونی نشاسته ذرت بگیر 

سه قاشق غذا خوری بجای آرد بزن 

ژلاتینم حذف کن 

پتی بور ساده یکی 

و پتی بور شکلاتی۲تا

طرز تهیه هم برات گذاشتم 

فقط جای آرد نشاسته بزن و ژلاتین حذف 

زحمت کشیدی مرسی ولی نشاسته ذرت ندارم همون ژلاتین میزنم 

خب پس مشکلی نیس 

چون گفتی میرم سوپری واس همون گفتم 

وگرنه دوتاشم یه مزه میشه 

2706