2733
2734
عنوان

خواستگار و انحراف چشم

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥲😂من اونقدر پررو نیستم اخه 

😆😆😆😆کاش همه مون از پسرا یاد میگرفتیم .....

چسم که باشن خودشون و مادراشون اونا رو امپراطور بادها میدونن و به بقیه معرفی میکنن🤣🤣🤣🤣

2731
من انحراف داشتم عمل کرده بودم همون جلسه اول بهش گفتم الان مزدوج هستم😁 نترس بگو قسمتت باشه میمونه

عزیزم پیش کی عمل کردین؟ 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

من چشمم ضعیفه و لنز دائمی گذاشتم هر کس منو ببینه متوجه نمیشه خلاصه شوهرم امد خواستگاریم همه چیو راستشو گفتم البته بهش پیام دادم شوهرم راحت قبول کرد حتی به مادرش هم نگفت

دقیقا ما ازدواجمون سنتی سنتی بود شب اول امدن خاستگاری و فقط منو همون شب دید ک اونم همش سر ...

عزیزم 😂انشالله خوشبخت بشی

منم همسرم با باباش اومدن برامون درخت پیوند بزنن شوهرم منو دیده بود ولی خداوکیلی اصلاااا نگام نمیکردا بعد ک گفتم از چیم خوشت اومد گفت از چشم و ابروهات هیکلت قد بلند😐😂من مونده بودم بخدا

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐