2733
2734

بچه هاتون چند سالشونه ؟

من یه پسر ۱۳ ساله دارم که اون اتاق خودش می‌خوابه،دخترم هم ۳ سالشه ،ولی از وقتی که به دنیا اومده من دیگه تو اتاق پیش همسرم نمیخوابم ،چون دخترم از نوزادی بد خواب بود و یه سره بیدار میشد و گریه میکرد ، و همسرم هم که ساعت ۶ و نیم بیدار میشه میره سر کار،مجبور شدم از همون نوزادی جدا بخوابیم 

من و دخترم پذیرایی میخوابیم ،همسرم اتاق 

الان که خداروشکر دخترم بزرگ شده و بهتر و عمیق تر می‌خوابه 

دو شب رفتیم تو اتاق، من و همسرم رو تخت خوابیدیم و دخترم رو پایین تخت خوابوندم ولی اصلا دوست نداشتم ،انگار خودم هم عادت کردم به جدا خوابیدن و از این موضوع خیلی ناراحتم ،دوست دارم دیگه پیش همسرم بخوابم ولی انگار هر شب خودم بهونه میارم ،چون تو پذیرایی راحت ترم ،با گوشی ور میرم تا نصف شب 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس شوهرت چی؛! چیزی نمیگه! اینطور سرد میشه ازت ها مراقب زندگیت باش

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2731

شما که دنبال بهونه اید پس هر کی هر چی بگه شما کار خودت رو انجام میدید

من کنار هستم رو ترجیح میدم

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤

منم از وقتی بچه دوم دنیا اومد تا الان جدا مشکلی هم نداریم چون اینطوری بعتره اون شبا زود میخوابه و نصف شب بیخواب نمیشه بجاش صبح از ساعت 5 بیداره بچه ها رو صبحونه میده و میفرسته مدرسه خودش میره سرکار بحلش من تا 10 میخوابم تو اتاق

خر و پف هم میکنه اگه کنار هم باشیم من بدخواب میشم 

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️