2733
2734

من از همسرم جدا شدم و زیز بار شهریه مدرسه نرفت و گفت خودت باید بدی منم نمی‌تونم ۲۰ تومن الکی بدم بره چون پسرم هیچی هم یاد نگرفته درس های آخر که زندگیم بهم ریخته بود که دیگه هیچی هیچی یاد نگرفت الان رو خونی و املا صفره منم دارم کوچ میکنم شهر دیگه میخوام اونجا یه معلم کخ همسایه مادرم هست بگم تابستون باهاش کار کنه سال جدید هم دوباره بفرستم اول رو خوب بخونه و اینکه الکی هم شهریه ندم بنظرتون تصمیم درسته ؟ پسرم خیلی ریزه میزه ام هست نیمه اولی ام هست اینجوری پایه اش قوی میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همین سه چهارماه بخونه بسه راه میفته

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

کلاس اولو اگر تموم کرده، دیگه الکی نفرستش دوباره اول 

مشکل جسمی یا مشکل خاصی اگر نداره نکن، بچه سختش میشه چیزای تکراری دوباره بخونه 

همون تابستون باهاش کار کن فول فول بشه 

کار خوبی میکنی مدرسه ش اگر خوب بود بچت الان یاد گرفته بود

اره دوستم پسرش کلاس اول رو دوساله خوند چون خورد به ایام کرونا و بچه هیچی یاد نگرفت خودش فرستاد دوباره بخونه چون حتی حروفم بلد نبود

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

هیچ اشکالی نداره عزیزم

این تا مهر ۴ ماه باقی مونده ، اگر خوب کار کنی یا معلم باهاش کار کنه به پایه دوم هم میرسه 

ولی باز اگر تکرار پایه دادی ، هیچ مشکلی نداره 

در ضمن مدرسه دولتی ثبت نامش کن

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

آفرین بهترین تصمیم است

بذار مجدد اول بره

پسرم کلاس چهارم بود یکی از هم کلاسی هاشو وسط سال ض دوباره بردن اول

از چهارم به اول

بچه خیلی سرشکسته شد ولی واقعا چیزی بلد نبود

ولی پسر شما الان موقعیت خوبیه نذار بره بالاتر بذار پایه اش قوی بشه 

من عذادار رئیسم هستم 💔🖤🇮🇷
آفرین بهترین تصمیم است بذار مجدد اول بره پسرم کلاس چهارم بود یکی از هم کلاسی هاشو وسط سال ض دوباره ...

وای این طفل معصوم ۴ سال چجور بالا اومد، معلم هاش چیکار میکردن اینهمه سال صداشون در نیومد بچه در حد کلاس اوله

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃