2733
2734
سلام دوستان میخواستم بیبینم این مریضی ویروسی که تب بالا داره کسی درگیرش بوده من دخترم از دختر عموش گرفته خیلی حال هردوشون بده دکترا میگن 3 روز طول میکشه؟ کسی تجربه داره
پسر منم گرفت و دقیقا سه روزه تموم شد ولی مردم
تب بالا که به استامینوفن و بروفن جواب نمیداد
من فک میکردم از دندونه ولی ویروسی بود
چیزهایی که دست کم میگیرید، کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره خواهر شوهره منم اینجوری شده +جوش هایه ریز داخل دهانش طوری که هیجچی نمی خوره بردش دکتر گفته تا می تونید بهش اب و بستنی بدین.
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2728
دختر من هم از پنج شنبه داشت تا دیشب ولی از شنبه همراه اب ریزش بینی و اشک چشم بود
بردمش دیروز دکتر و فقط بهش قطره بینی داد بعلاوه شربت سرما خوردگی که کمی توش انتی بیوتک هست
داد و گفت تا امروز بهتر میشه که خدا رو شکر همین هم شد
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2740
برای پایین اوردن تب
بهتره کمی الکل رو در اب ولرم حل کنی و کف پاش رو با این محلول اب و الکل بشوری تبش زود میاد پایین
متاسف هستم
من ایران زندگی نمیکنم
ولی اینجا با دادن یک قاشق شربت تب بر بچه تا 6 ساعت اصلا تب نمی کنه
مدونم اونجا داروها اینحوری نیستن
امید وارم تا 2 روز اینده خوب بشه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
پسر منم 19 ماهشه دو روزه تب میکنه با تب بر استامنوفن تبشو پایین میارم امروزم یه بار حالش بهمخورد اشتها به غذا نداره همشم آب میخواد و برای اولین بار امروز گفت بستنی میخواد انگار خیلی عطش داشت
بچه منم گرفت تب بالا داخل دهنش افت زد بعد که خوب شد تازه بدنش بیرون ریخت فقط یادتون باشه اگه دهنش افت زد حتما قطره نیستات بگیرین بدین تاسریع افت از بین بره که بتونه غذا بخوره
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور