2752
2734
عنوان

تعبیرخواب کفش دوزک

62 بازدید | 3 پست

دیشب خواب دیدم من و یه زن دیگه یه مسافت کمی رو  داشتیم طی می کردیم اونجا شب بود و تاریک بود ولی زمین پربود از کفشدوزک البته من خیلی واضح ندیدمشون چون شب بود . بعد رفتیم وارد یه جایی شدیم اونجا هم چندتا کفشدوزک روی زمین بود.

تعبیرش چیه ؟

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙

@bodycoach   سلام عزیزم خوبی❤️

به نظرت این خوابم  تعبیر داره یا نه ؟

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
@bodycoach   سلام عزیزم خوبی❤️ به نظرت این خوابم  تعبیر داره یا نه ؟

سلام عزیزم ،چطوری ؟ داری یه راهی و تو زندگیت میری که نمیتونی آینده تو پیش بینی کنی و واسه آینده برنامه ریزی کنی ،اما شانس زیادی بهت رو میکنه و واسه هرچی بلاتکلیفی خوش شانسی داری

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم ،چطوری ؟ داری یه راهی و تو زندگیت میری که نمیتونی آینده تو پیش بینی کنی و واسه آینده برنا ...

ممنونم🤍🌸

2731