2737
2739
عنوان

چرا من یه ذره قیافه ندارم

179 بازدید | 15 پست

بینیمو عمل کردم دکترمم خوب بود ولی باز زشته بزرگه کجه جای جوش دارم صورتم قرینه نیس فاصله لب و بینیم زیاد شده از وقتی عمل کردم، اصلا یه وضع داغونی دارم با عملم درست نمیشه فکم بالام جلوعه نمیدونم با ارتودنسی بهتر میشه یا نه😐حالا جالبش اینه من زشت ترین فرد خانواده ام همه خوشگلن نمیدونم خدا چیزی ازش کم میشد منم خوشگل باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناشکری نکن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2731
2740

تو الهی بشی خوشبخت ترین فرد خانواده در ضمن اگه اونا خوشگلن پس تو یکمم شبیه شون باشی قشنگی بعدم مگه خوشگلا کجای دنیا و گرفتن شانس خوبه و پول این دوتا خوشگلی رو بنداز اشغالی لبتو ژلبزنی فاصله لب درست میشه فکتم چونه رو ژل بزن بیاد جلو لبتو روسی ژل نزن باربی و عروسکی بزن

تو الهی بشی خوشبخت ترین فرد خانواده در ضمن اگه اونا خوشگلن پس تو یکمم شبیه شون باشی قشنگی بعدم مگه خ ...

نه من حتی یه ذره ام شبیهشون نیستم کلا هر چی ژن بد پدر مادرم دارن بهم رسیده خواهرم دقیقا برعکس من

غر زدن که فایده نداره.... همش درست میشه... باید به خودت برسی دیگه اگه مشگل پول نداری، اگرم پول نداری به فکر یه شغل باش که پولش جور بشه و خوشگل کنی... حرص نخور نه اینکه الکی خوش باشی، به فکر چاره باش و درعین حال حرص نخور چون همین که اولش گفتم میتونی درستش کنی...‌ جوش هم که به راحتی قابل حل هست بقیه هم یکم سختتره اما شدنی

2706