2737
2739
عنوان

مانتوم چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 28 پست
شلوار که قطعا گشاد باشه زیرش رنگش بنظرم طوسی یا شکلاتی خوب میشه

جنسش لینن هس

gallery_fantezijat پیج اینستامه مامانا . کلی استند اسم و گیفت شمع برای تعیین جنسیت و جشن اسم وجشن تولد  دارم برای بچه های نازتون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دوس نداری بمونه به نی نی یار بگو تاپیکتو حذف کنه

مشکلی ندارم صورتم مشخص نیس

gallery_fantezijat پیج اینستامه مامانا . کلی استند اسم و گیفت شمع برای تعیین جنسیت و جشن اسم وجشن تولد  دارم برای بچه های نازتون
2731
2740

بنظرتون زیرش شلوار نیم بگ لینن بپوشم یا شلوار پارچه ای هم رنگ خودش؟

چرا من اینو بلوز میبینم😔

مانتو های تو بارار خیلی کوتاه شدن مد کوتاه شده

مانتو های تو بارار خیلی کوتاه شدن مد کوتاه شده

مبارکت باشه عزیزم نازه

با مام استایل کتان کرم و شال سبز یا نارنجی خیلی قشنگ میشه

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

یه شلوار کوتاه گشاد رنگ خودش کرم رنگ اگر دوس نداری کوتاه بلند بگ بگیر با شالی که رنگ گلدوزیاش باشه مثلا بنفش خوشگل میشه کیفتم رنگ شالت باشه ترجیحا اگر نداری کرم کفش هم که یا کرم یا اگر اسپرت میپوشی اسنیکر سفید 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
مبارکت باشه عزیزم نازه با مام استایل کتان کرم و شال سبز یا نارنجی خیلی قشنگ میشه

مرسی عزیزم. شلوار جنس خودش لینن چی؟