2737
2739

من ۱۷ سالمه وزنم ۱۰۷ قدم ۱۶۵ تیرویید کم کار دارم باشگاه ثبت نام کردم توروخدا بگید رژیم با باشگاه تغییر میده آدمو ؟

اره خیییییلی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی 

تازه ادمه شادتریم میشی 

اعتماد به نفستم افزایش میده 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2731

اره خیلی البته اگه چند ماه منظم ادامه بدی....

من قبلا زومبا میرفتم بدون رژیم هم لاغر میشد انقدر خوب بود 

هوازی برو عالیه 

چون سنت هم کمه زود وزنت میاد پایین

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2740

من به عنوان کسی که بار ها باشگاه رفتم .اولا که برای لاغری فقط در کنار رژیم جواب میده و اینکه قطعا تو وقتی یک میزان کالری رو میسوزونی تو باشگاه قطع کنی باشگاه رفتنو و اون کالری دریافت شده ذخیره شه بر میگرده..من خودم به ورزش های تو خونه با برنانه های گوشی خیلی راحت ترم

💕🌸🎀
2706