2752
2739

ما یه معلم داشتیم حرفای فلسفی میزد و خدا و دین رو قبول نداشت منم ادم خیلی مذهبی بودم اما منو درگیر کرد افسردگی مذهبی گرفتم افکاری مثل اینکه بعد مرگ چی میشه و ... میاد یه مدت حملات پانیک بهم دست میداد واقعا نمیدونم چرا اینطوری شدم قبلا ادم شاد و بیخیالی بودم شاید به خاطر تزریق ویتامین دی باشه 

اون موقع که دی کم بود بی خیال بودم و این طوری نمیشدم

چجوری مشکلم رو حل کنم  

زنده ای و باید زندگی کنی .

زنده  ها نیاز به زندگی و فعالیت و آرزو و هدف دارن .

تلاش کن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم درکت می کنم شرایطت رو اما ویتامین دی ضد افسردگیه و نمیتونه عامل فکر و خیال های منفی باشه

به این موضوع توجه کن که حتما باید پیش یه مشاوره مذهبی بری تا خوب مسائل رو برات باز کنه و تو از این حالت سردرگمی خارج بشی و بتونی آرامشت رو به دست بیاری

ضمنا باید با خانوادت خصوصا مادرت صحبت کنی و بگی که به لحاظ روحی وضعیت خوبی نداری و حتما نیاز به مشاوره داری چون متاسفانه این نوع از نشخوارهای فکری عامل یه نوع افسردگی ای هستن که اگه کنترل نشه تبدیل میشه به اسکیزوفرنی 

عزیزم درکت می کنم شرایطت رو اما ویتامین دی ضد افسردگیه و نمیتونه عامل فکر و خیال های منفی باشه به ا ...

من فشار درسی هم روم زیاد بود گذاشته بودم کنار ماه رمضون روزه گرفتم خوب شدم ولی الان که واس نهایی دارم میخونم حس میکنم اون افکار داره برمیگرده 

عزیزم درکت می کنم شرایطت رو اما ویتامین دی ضد افسردگیه و نمیتونه عامل فکر و خیال های منفی باشه به ا ...

ویتامین دیم کم بود هم افسردگی میگرفتم ولی دیگه به سرم نمیزد و توهم نمیزدم 

من فشار درسی هم روم زیاد بود گذاشته بودم کنار ماه رمضون روزه گرفتم خوب شدم ولی الان که واس نهایی دار ...

طبیعیه که فشار روحیت بیشتر شده چون اضطراب داری، کنکورت تموم بشه حالت بهتر میشه به نسبت الانت 

اما تاوقتی کامل و با جزئیات برای یک مشاور تعریف نکنی که به چیا فکر می کنی و چرا مشکلت حل نمیشه

ویتامین دیم کم بود هم افسردگی میگرفتم ولی دیگه به سرم نمیزد و توهم نمیزدم 

ویتامین دی رو مرتب بزن چون افسردگی به خاطر کمبود این ویتامین هم ایجاد میشه، تعدیل مزاج هم صد درصد لازم داری 

چون فکر و خیال زیاد از سردی مغزه

اگه اضافه وزن نداری صبحانه ارده و شیره انگور بخور هم ضد افسردگیه حالت بهتر میشه هم واسه بدنت خوبه

شیر کاکائو، قهوه و هر خوراکی کافئین دار باعث تشدید اضطرابت میشه، آهن خونت خوبه؟