2737
2739
عنوان

چیکار کنم با شوهرم🩸🩸🩸

768 بازدید | 40 پست

نمیدونم این زندگی درسته یا نه

با همسرم بحث کردم (عقدیم) سر اینکه میگفت اینجا نرو اونجا برو بحث اعتماد نیس با کسایی ک مشکل داره میگه خونشون نرو منم موندم چیکار کنم با شوهر خواهرم مشکل داره چون مراسمای ما نیومده مثل تولد مریضی باباش عیادتش نیومد ولی شوهر من رفت ب خاطر اینا مشکل داره میره نرو منم گوش ندادم با شوهر خواهرم بحثشون بالا گرفت دعوا کردن

الان همسرم میگه یه کلام بگو اگ منو میخوای من برم سراغ کارای عروسیمون بریم کلا از خانواده تو و خودم دور بشیم 

نه اینکه رفت و امد نباشه ولی دور ار اونا زندگی کنیم 

بابا و مامانم میگن طلاق بگیر 

داداشم میگه بری با نامزدت قید مارو بزن من دیگه کشش ندارم نمیدونم چه کاری درسته 

خانواده ای دارم که تفاوت زیادی بین آبجیم و خودم دیدم و میدونم بیام خونه پدرم ارامش نخواهم داشت

چیکار کنم😔😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با نامزدت حرف بزن بگو چرا منو بین خودتو. خانوادم قرار میدی تو اومدی ک تکیه گاهم شی لرز انداختی تو جونم

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

اگر فقط بحث شوهر خواهرته خب حق داره وقتی اون نمیاد تو چرا میری

ولی میگه خانوادت دمتو بنداز تو کولت فرااررررر کن

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2740

خب دختر خوب ببین میتونی از خانوادت دور زندگی کنی یا نه 

نه دخالت نه بحث نه دعوا فقط خودتی و شوهرت باهم زندگی میکنین 

اما اگر بخواهی بگی من یه روز نمیتونم بدون خانوادم این حرف یعنی تو وابسته خانوادتی بری مشاوره درست میشه 

من بودم با همسزم ادامه میدادم و به مرور رفت و آمدها رو کنترل میکردم که تا حدودی باب میلش باشه

ببخشید ولی اینجور زندگی رو من از نزدیکانم دیدم داشت مرگ تدریجی بود و درستم نمیشن و همیشه باید کل کل کنن 

همیشه باید خانوم به فکر این باشه کجا بره کجا نره شوهرش ناراحت نشه 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706