2737
2734

یا مدرسه ای که به ما دور اما تک شیفت 

هر دو دولتی و کیفیتشون در یک حد 

مدرسه  دو شیفت برادرزادم هستش 

مدرسه تک شیفت پسر همسایمون هستش که با پسرم از بچگی دوستم و خیلی خوبن با هم 

با این شرایط کدوم مدرسه بهتره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه خودت سر کار می ری بفرست تک شیفت ولی اگه خانه داری بفرست جایی که نزدیک خونتون هست و نخواهی پول سرویس بدی

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

دوشیفت من دبستان بودم خیلی اذیت میشدم معمولا بچها هم صبح زودتر بیدار نمیشن درس بخونن عصر هم ساعت ۵ میان خستن

حس‌میکنم‌من‌اگه‌بخوام‌برم‌دنبال‌‌علاقم‌باید‌برم‌‌بخوابم
2740

دو شیف خوب نیست .

من خودمم بچه که بودم یک سال این طوری بود شیف بعد از طهر همش خسته بودم . تا میرسبدم خونه ۵ و ۶ بود صبحم باید مشق مینوشتم . تکلیف بچه هم بعدا با خودش مشخص نیست که میتونه صبح درس بخونه یا ظهر 

تک شیف بهتره

برای راه دورتر پول سرویس نمی‌دم همسرم داره می‌ره سرکار میبرتش برگشتی می‌ره دنبالش 

ولی اونی که نزدیک تره میشه پیاده برم دنبالش اما یکم پیاده رویش زیاده ممکنه موقع برگشت یا زمستونا هست باشه و بازم شوهرم ببرتش یعنی خیلی هم نزدیک نیست 

دور در چه حده ،باید براش سرویس بگیری ؟سختش نیست صبحا زودتر بیدارشه به نظرم ببینید خودش بیشتر دوست د ...

در هر دو صورت سرویس نمی‌گیریم  

اما نزدیک گاهی میشه پیاده هم بریم ولی زمستونا نمیشه