2737
2739

راسیتش من اصلاااا صبح زود نمیتونم بیدار بشم اگه بیدارم بشم تا ظهر چرت میزنم و درس میخونم اصلا بازدهی ندارم🙍‍♀️

حالا میخواستم بدونم میتونم شب تا اذان صبح درس بخونم بعد اذان نمازم که خوندم بخوابم تا ساعت 10و11 بعد بیدار بشم دوباره درس بخونم؟چون نصف شب میخوام بخونم لطمه به یادگیری و حافظم وارد نمیشه؟ 

ممنون می‌شم اگه راهنماییم کنید

برای تیر ؟ 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شبها زود بخواب بخدااا اگر همه کاربری ها و برنامه هاتون رو پاک کنید دیگه جایی ندارید بیایید سرک بکشید 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2740

شب زود بخواب سحر صبح زود اون تایم بیدارشو کسی بیدارنباشه هوای ازاد هم بهت بخوره اونوقت میفهمی

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

شب بیدار موندن باعث میشه حافظه ات ضعیف بشه

چشمات درد کنه

زیر چشمات گود بیفته و سیاه بشه

هورمون شادی کم میشه

اختلال تو بعضی هورمون ها ایجاد میشه

هیچی نمیتونه خواب شب باشه

مراقب سلامتیت باش

lm young lady👸 l Love cars    Johnny depp fan    please respect each other  thanks

بخوای تا صبح بخونی برای نهایی ب مشکل میخوری

هم اون موقع تازه چشات داره گرم میشه و انرژیت تموم و هم ذهنت خسته‌اس ، درصورتی که باید ۶،۷ ساعت استراحت کرده باشی تا وقتی که بری سر جلسه.

از سمت دیگه کنکور و‌ امتحانا صبح برگزار میشه و اگ صبح بازدهی نداری تو حل کردن سوالا و فک کردن اون وقت صبح ب مشکل میخوری

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

سلام 

شب بخیر

قطعا لطمه وارد میشه به حافظه و به مرور زمان در یادگیری دچار مشکل میشید 

دو نوع تغییر عادت داریم یکی به مرور زمان و دیگری یهویی 

تغییر عادت یهویی داشته باشید از صبح زود بیدار شید و شروع کنید به مطالعه

شب ها زودتر بخوابید 

من چند روز اینکارو کردم حس میکنم مغزم داره میترکه🤦🏻‍♀️ از هر مشاوری هم پرسیدم گفت نه اصلا درست نیس ...

بنظدم این فعال نبودن سرجلسه دلیل الکیه من تا دوشب قبل کنکور شاید فقط ۴ ساعت خوابیده بودم ولی اونجا اینقدر استرس زیاد بود که خواب اصلا واسم مهم نبود و سرحال هم بودم

2706