2733
2739

من برای انجام یه کاری نیاز به انرژی خیلی قوی دارم کی حس قوی یا چاکراه باز داره و میتونه منو تو این راه کمک کنه و بهم انرژی بده؟ بگید از چه‌راهی حس میگیرید تا بهم متصل بشیم 

🦠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چیزی که می‌خوایی بهش برسی تو‌ذهنت تصور کن هر روز بهش فکر کن این خیلی خوبه برا من جواب میده 

این کاری که از حسم میخوام کاملااا یه طرفس و فقط به نفع منه نمیدونم چیکار کنم گاهی عذاب وجدان میگیرم ولی گاهی واقعا دلم میخواد انفاق بیفته تو حست قویه هست؟ میتونی بهم انرژی بدی؟

🦠
2731
عزیزم حست قویه لطفن میگی به اکسم برمی‌گردم یا نه  اگه اره کی

شدیدا حس بدی نسبت به حرفت پیدا کردم الان تو اوجم کامل حسم بهم میگه این فکر راه و خواسته بسیار پر ضرر هست برات. سمتت میاد بازم اما مهم نیست براش باشی یا نه راه آیندتون ازهم جداس

🦠
این کاری که از حسم میخوام کاملااا یه طرفس و فقط به نفع منه نمیدونم چیکار کنم گاهی عذاب وجدان میگیرم ...

والا من تجربه خودم رو گفتم من هر چی تو زندگیم خواستم اول خواست خدا بعدا تلاش خودم و بعد اون چیز رو تو ذهنم تصور کردم و باهاش زندگی کردم این خیلی خوبه همیشه بهش فکر کردم و بهش رسیدم حسم زیاد قوی نیست ولی تجربمو گفتم برام خیلی موثر بود 

2740
شدیدا حس بدی نسبت به حرفت پیدا کردم الان تو اوجم کامل حسم بهم میگه این فکر راه و خواسته بسیار پر ضرر ...

گلم ازدواجم رو پیش بینی کن ؟با چه مشخصاتی؟ وچه زمانی هس ؟غریبه یا فامیل؟

یعنی ازم رابطه میخواد؟

واقعا اینقدر دقیق نمیدونم چی میشه من فقط در مورد کسایی که میناسمشون میتونم پیش بینی کنم برای‌بقیه در حد همین حس آره یا نه هست عزیزم

🦠
شدیدا حس بدی نسبت به حرفت پیدا کردم الان تو اوجم کامل حسم بهم میگه این فکر راه و خواسته بسیار پر ضرر ...

شرمنده جاش نیس میشه برا منم بگی شدید بن بست مالی خوردیم.چطور میشه وضعمون

کاربری دست دونفر
2706