2733
2734

حس ششم

یا موکل

یا هر چی

امسال نهایی و کنکور دارم

خیلی تلاش کردم

دیگه دارم کم میارم

میشه بگی حستو؟قراره چه نتیجه ای بگیرم

چه دانشگاهی قبول میشم

واقعا تلاش کردم ممنون میشم خوب تمرکز کنی♡

دیشداندارا غمگینه...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

متاسفم درنیومد.ولی ب این ک ربطی نداره عزیزم همه خرافاته حدسیه شما تلاشتو بکن ایشالا ک قبول میشی دنبال حس شیشم نباش شاید بت اشتباه بگن برو تلاش کن ب اندازه ا

تلاشت خدا بت میده ایشالا

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2740
میشه برا منم بگیری برا کنکورم  اره یا نه

اینا همه حدسیه عزیزم .برا من ک تاحالا درست درنیومد برو و تلاشتو کن ایشالا خدا نتیجشو بت میده

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
لطفا برا منم بگیر

عزیزم میگم ک اینا همه الکیه و حدسی انجامش میدن برا خودم تاحالا در نیومد درست

ینی الکی گفتین؟ یا خوب نیومد؟

خوب درنیومد .ولی الکیه من الکی نگفتم اینا الکین .همچی بستگی ب خود ادم داره همه خرافاتن برا کنکور خودم خیلی گرفتم همش درمیومد ولی اول قبول نشدم 

خوب درنیومد .ولی الکیه من الکی نگفتم اینا الکین .همچی بستگی ب خود ادم داره همه خرافاتن برا کنکور خود ...

ولی من نیتم چیز دیگه ای بود

چیزی که اصلا به تلاش خودم ربطی نداره

خواسته نامعقولی هم نیست

شاید صلاح نیست

من جوابمو گرفتم

2706