2733
2734
عنوان

کیا بچه هاشون نی نی بودن خیلییی لاغر بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 11185 بازدید | 89 پست
پس چرا وزنش کم بود تو عکس معلوم نیست خیلی لاغره دختر منم همینه والا

من بندنافم خونرسانی نمیکرد جنین محدودیت رشد داشت از نظر وزنی رشدش خیلی کم بود

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروین به خوردو خوراک خیلی ربطی نداره ژن مهمتره . بچه دوستم ماشاالله خوب میخوره ولی لاغره . ولی بچه یکی از اشناهامون پنج ماهشه فکر کنم ده یازده کیلو باشه خیلی تپله ماشاالله ولی خیلی شیر هم نمیخوره . بچه اروم باشه بیشتر وزن میگیره پسر من اروم نبود و نیست

"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
2728

ماشالا به دخترت آره لاغره اما نازه خدا حفظش کنه

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
دکتر به منم گفته. ولی دلم نمیاد خیلی وابسته هست

دختر منم خیلــی وابسته بود اذیتم شد سختی هم کشیدم ولی الان خیلی راضی ام وقتی میبینم ی قاشق غذا میخوره دنیارو بهم میدن بخدا

اگ دکترش گفته از شیر بگیر چند وقتشه؟شیر دیگه خاصیتی براشون نداره

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
پروین به خوردو خوراک خیلی ربطی نداره ژن مهمتره . بچه دوستم ماشاالله خوب میخوره ولی لاغره . ولی بچه ی ...

مث دختر خودم ماشالا میخوره هااااا اما لاغره خودمم ک چاقم باباشم ک لاغر لاغرنیس پس ب کی رفته؟؟البته خواهر برادرام لاغرن

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
ماشالا به دخترت آره لاغره اما نازه خدا حفظش کنه

مرسی عزیزم خدا دختر ناز شمارو هم حفظ کنه

وقتی میریم خونه بابام اینا خواهرزاده هامم ک هستن غصم میگیره ماشالله بچه هاشون تپل و سرحال ،دختر منم خیلی زبر و زرنگه ولی لاغره خیلی

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
2738

گیس طلا امضات    

شکلات.گیس طلا.الهام شما هم عکس بذارین

من میخوام بزارم نمیاد درگیرم باهاش بچه ها امید وار شدم دختر من باز نزدیک 11 البته از بچه های شما بزرگتره 

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱

خواهشا اگه قصد دارید از شیر بگیرید به مرور بگیرید یهو قطع نکنید گناه دارن طفلیا خودتونم اذیت میشید .یکی دو هفته زمان بدید کم کم کمش کنید تا روزی یه بار برسه دو سه روز فقط روزی یه بار بدید و بعدش قطع کنید نه خودتون اذیت میشید نه بچه میاد سراغتون برا شیر .شاید بیقرار شن ولی سراغ شیر دیگه نمیان 

"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".