2733
2739
عنوان

کیا بچه هاشون نی نی بودن خیلییی لاغر بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 11229 بازدید | 89 پست
تقریبا مثل دختر من زود دنیا اومده؟؟  دوقلوهای من 35 هفته دنیا اومدن

دخترمن زود بدنیانیومده هفته۳۸بدنیااومد😔

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
این عکسشو وقتی لخت بود گرفتم

ایییییی جاااااان...باورت نمیشه چقد عاشق عکس لخت بچه هام من...رویا تو برا درمان لاغریش چه اقداماتی داشتی

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قدش خوبه ولی نسبت به هم سناش لاغره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731
خوب گلم بچه های ماهم وزنشون با لباسه...اما بنظرم وزن بچه ات بد نیس بعضیا کلآ توقع دارن بچه فقط تپل ب ...

آخه اسفند ماه وزنش کردم با کلی لباس😁از اون موقع وزن نکردم چون خیلی عصبی و افسرده میشم 

💔❤باید از سمت خدا معجزه نازل بشود..تا دلم..باز دلم ..باز دلم..دل بشود💔❤

رویا باتوجه به وزن تولدش فکر کنم خیلی هم بد نباشه

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
ایییییی جاااااان...باورت نمیشه چقد عاشق عکس لخت بچه هام من...رویا تو برا درمان لاغریش چه اقداماتی دا ...

اردیبهشت ماه بردمش چکاپ کلی تو ازمایشش هیچ مشکلی نداشت فقط ویتامین دی بدنش یه ذره کم بود که دکتر گفت زیر افتاب زیاد ببرش؛شربت سندروس و چندتا اشتهااورد دادم هیچ تاثیری نداشت غذاش کمه فقط سیب زمینی سرخ شده و آبپز رو دوست داره بیشتر براش میپزم

2740

قد و وزن یک سالگی بچه هاتون ميشه بگين 

من پسرم یک سالشه 10کیلو و سیصد وزنش

قدش 80

کوتاهه؟ 

توروخدا یکی ج بده 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
دختر من از همه ریزتره. 20ماهشه. حدود 9.5 هست. وزن تولدش 3 بود

خواهر دخترمنکه ریزتره ۲۰ماهشه۸۹۰۰وزنشه البته بالباس

این عکسشو وقتی لخت بود گرفتم

ای جونم😁😍😍مث دختر من لاغره البته دختر من لاغرتره

بچه ها منم دخترم خیلی وزنش کمه ۱۸ماهش تموم شده ی هفته پیش وزنش۹۶۰۰😭

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
رویا باتوجه به وزن تولدش فکر کنم خیلی هم بد نباشه

دخترم رو نموداره ولی نسبت به هم سناش کمه البته بعداز چکاپ که دادم خیالم راحت شد دیگه غصشو کمتر میخورم

اردیبهشت ماه بردمش چکاپ کلی تو ازمایشش هیچ مشکلی نداشت فقط ویتامین دی بدنش یه ذره کم بود که دکتر گفت ...

روغن ام تی سی اویل یا نوترینی یا زینک ....چی دادی؟؟

2706