2737
2734

هندونه خوبه براش ؟؟

پریودم هستم ولی نمد چرا خونریزیم خیلی کمه 😭😭 

دلم هوس کردههه  ولی پسترسم بد باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وقتی پریودی هندونه نخور سرده 

غذاهای با طبع گرم بخور خرما و عسل و جوشونده های گرم مثل دمنوش زعفرون و عسل و دمنوش گل گاوزبون و غیره

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
نه بخور قرص آهن بخور گرمی جات بخور چایی نبات چای دارچین و زنجبیل عسل

اخرش بخورم یا نخورممم   نمد چرا این سری خیلی خونریزی کم شده در حد قطره اینا شدهه    اعصابم داغونه ارامش نرارمم از دست اینا 

2740

عزیزم کلا خوراکی و غذاهای با طبع سرد خوب نیست برای کیست و تنبلی

اما در حد هوس بخوری کم مشکلی نداره فقط حتما حتما روش چنددونه خرما یا خوراکی با طبع گرم بخور

سعی کن از روز اول پریود تا روز قبل از اقدام به بارداری هر صبح و شب قبل خواب شکم و کمرتو با روغن سیاهدونه اصل ماساژ بدی حسابی و روشم یه چیز گرم ببند،اصلا هم نذار هیچوقت شکم و کمرت خیس یا سرد بمونه

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
عزیزم کلا خوراکی و غذاهای با طبع سرد خوب نیست برای کیست و تنبلی اما در حد هوس بخوری کم مشکلی نداره ...

مجردممم بارداری کجا بود اخه 

نمد چراا این ماهه انق د خونریزی پریودم کم شدهه در حد ۰ند قطرهههه   

اابته دارو واسه تنبلی میخورممم یعنی از اونه ؟ 

اخه هر ماه از شدت زیاد بودن خونریزی از حال میرفتم

مجردممم بارداری کجا بود اخه  نمد چراا این ماهه انق د خونریزی پریودم کم شدهه در حد ۰ند قطرهههه ...

ببخشید🤭🤭🤭

خیلی بده کم شدن خون پریود

اما بیش از حدشم خوب نیست

مطمئنی فیبروم نداری؟

مادرشوهرم فیبروم داشت اینطور بود

خب پس حالا که مجردی هرروز یا هرشب قبل خواب شکمتو با روغن سیاهدونه ماساژ بده و روش شال گرم ببند

و چون سابقه خونریزی زیاد داری از روز چهارم پریود روغن سیاهدونه رو استفاده کن

گرم کردن رحم خیلی عالیه همه مشکلاتشو از بین میبره

نمد چراا اینجور شد اخهههه  داغونممم بخداا  حالم خوب نیس 💔😔

حتما حتما برو دکتر زنان چکت کنه و یه سونو بده تا مجردی مشکلات رحمت رو برطرف کن

من ۴ ساله منتظر بچه ام چون از مجردی رحمم مشکل داشت و بهش توجهی نکردم☹️

حتما حتما برو دکتر زنان چکت کنه و یه سونو بده تا مجردی مشکلات رحمت رو برطرف کن من ۴ ساله منتظر بچه ...

دکترر رفتمم خیر سرم گفتم که سنو و ازمایش نوشت  

مشخص شد تنبلی در هر دو تخمدان دارممم  دارو داد بهم 

من هر ماه خیلی خونریزی داشتم نمد چرا این سری پریود شدم روز اولمه خیر سرمم انقد کم شد 

دکترر رفتمم خیر سرم گفتم که سنو و ازمایش نوشت   مشخص شد تنبلی در هر دو تخمدان دارممم  دار ...

شاید از روژ دوم درست بشه درست نشد حتما همون کاری که گفتم بکن هرچی خون بده خارج میشه

2706