2737
2739
عنوان

تو عقدم شوهرم ۳ تا سیلی زد بیایین ببینید مشاور چس گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 6212 بازدید | 214 پست
دیگه سلامتی میگه دوسم داره 😐

این گول زدن خودشونه برای ارامش روانی

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این گول زدن خودشونه برای ارامش روانی

دقیقا 👌👌

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
عجب مشاور احمقی بوده شوهرت لج میکنه توباید نازشو بکشی چراباید خانوادشو بیاری وسط دعواهاتون. که فر ...

😂فکنم مشاوره از اوناس ک میگه تشت بیار پاهای شوهرتو بشور

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731
اون گفت اومد و شوهرت لجباز تون هیچ وقت نیومد میخوای همینجوری ب سمت طلاق پیش بری؟؟ گفت معجزه ک نمیخو ...

ببین توکه مفصر نیستی 

شوهرت فک کنه اون طلاهارو شمانداشتی چطور میخواس خونشو بسازه؟

وامتوهم که دادی بهش

دیگه بیشترازاین پروترش نکن 

اونقد بهش زنگ نزن تاخودش یه حرکتی بکنه

درضمن خانوادتو توجریان این اتفاقا بزار

بزار  به نظرم اگر مشاور حرفی جز طلاق زده باشه اون مشاور نیس

قبلا کلی کاربرارو حرص داده گفته اشکال نداره خودم حاضر جوابی کردم کتک خوردم نمیخام طلاق بگیرم 

آخرشم کار خودشو میکنه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
چرا میگید جدا شو؟ مگه به این آسونیه هرچی میشه میگید جدا شو

خب باسه. اسی جون خودت رو بنداز اغوش همسرت،اصلا هم دم نزن که کتکت نزنه هر چی گفت بگو چشششششم.

خوبه؟

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2740

وام ازدواجه دختر برای خرید جهازه اونم برداشته؟

بگو با دو سه تا النگو اگه قراره زمینو به نام من بزنی

پوله وامی که برداشتی جای اون طلاها زمینو بزن بنامم

پروو

چه پرو شدن بعضی پسرا

هیچی نداده و نداره همه چی ام میخواد

اینجور که اینجا میگن ۹۹ درصد خانم ها باید طلاق بگیرن .. من خودم مخالف سرسخت زن ضعیف و کتک خور و بساز بسوزم ولی همه ک نباید طلاق بگیرن عقل و سیاست و درایت استفاده کنند زندگی پیش ببرن . 

اصلااااا پیش این مشاور نرو خواهشا . شوهرت حق نداشته بزنند ولی حرفش درسته شما هم اینقدر به دهن مامانت نگاه نکن ببین چی دستور میده خودت عقل داری میگه واست خونه رو میزنه به اسمت به نظرم خیلی منطقیه

ببین توکه مفصر نیستی  شوهرت فک کنه اون طلاهارو شمانداشتی چطور میخواس خونشو بسازه؟ وامتوهم که ...

منم همینا رو گفتم ولی مشاوره گقت خانم معجزه ک نمیشه شوهرتون لجبازی نمیاد 

باید غیر‌مستقیم پیش قدم بشی

نمیشه ن اون خبری بشه ن شما

بگو حرفمون شد خبری ازش نی

و اینکه من گفتم بخواهرش اوکیم

خب باسه. اسی جون خودت رو بنداز اغوش همسرت،اصلا هم دم نزن که کتکت نزنه هر چی گفت بگو چشششششم. خوبه؟

نه تفریط نه افراط

این‌ها نیاز به مشاور خانوادگب دارن که دوتاشون باهم برن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

منم میگم جداشدن به همین اسونیا نیس

معلوم نیس بعدازطلاقش چه زندگی درانتظاره

ولی منطق حکم میکنه همین الان یجوری جلو روی شوهرش وایسه

یبار برای همیشه ادبش کنه

وگرنه تااخرعمر اقا امر میکنه خانم هم اجرا

2706