2752
2739
عنوان

مردم بهم خوراکی میدن یا لبخند میزنن🥲🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 73 پست
خخخخخخ قربونت توگلى وهنوزتو۱۵سالگی جاخوش کرده بدنت

بخدا رو مخمه بابا یذره ابهتم خوب چیزیه ی کیم بود دوست خانوادگی شوهرم اینا بود برا اولین بار ک منو دید گفت سلام به به چه عروسی خوبی عمو جون😐😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شاید چون جذابی 

واقعااااا؟

فکردم شاید فکنن گشنمه اینکارو میکنن🥲

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2731
خوشگلی؟ واسه همینه زنا یا مردا؟

نمیدونمم بقیه میگن خیلی. دیگ نمیدونم راست و دروغشو

هردو فقط لبخند

مردا هم خوراکی ک واقعا مشخضه بدون منظوره اما از روی محبته انگار

ولی چرا مننن

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
عزیزم به خودت بیا🌷

وای چرااا🥲🥲🥲

منم سوپرمارکت محلمون هرسال بهم عیدی میده شوهرم واسم میاره😂 نمیدونم چرا انقدر منو دوس داره😅

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دلشون به حالت میسوزه احتمالا

وای چرا 

من ن خودم گداست ن ظاهر و تیپم😐

مگه بده بهت بدن😐  خدا رو شکر کن

ننننن بد نیست خوشحالم میشم

اما خواستم ببینم فقط ب من میدننن