2733
2734
عنوان

بیاید رفتارهای این و تحلیل کنید

135 بازدید | 16 پست

این آقا با من شوخی زیاد میکنه جوری که بقیه فکر میکردن دوستم داره بعد من یک روز بهش گفتم که بهش علاقه دارم اینم از اون روز خودش و زده به کوچه علی چپ انگار هیچ اتفاقی نیفتاده همون جوری شوخی میکنه .... ولی اصلا نگفت که دوستم داره یا تلاشی بکنه برای این قضیه 

یک روز هم که باهاش حرف نزنم انقدر پی جو میشه تا خنده رو لبم بیاره

به نظرتون چه احساسی به من داره این رفتاراش یعنی چی 

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی مردم ازاره 

وقتی باهام شوخی میکنه دلم براش میره آخه چه جوری بهش بفهمونم اگر من و نمیخوای حداقل اینجوری نکن

2731
وقتی باهام شوخی میکنه دلم براش میره آخه چه جوری بهش بفهمونم اگر من و نمیخوای حداقل اینجوری نکن

اولا اشتباه کردی بهش گفتی علاقه داری بهش. مردا جنبه این حرف رو ندارن خودشونو گم میکنن فک میکنن چه خبره. دوماا اصلا رو بهش نده با شوخیاش اصلا نخند بزار انقد ادا دربیاره تا خسته بشی. پسری که از کسی خوشش بیاد میاد بهش میگه نه مسخره بازی دربیاره. 

اولا اشتباه کردی بهش گفتی علاقه داری بهش. مردا جنبه این حرف رو ندارن خودشونو گم میکنن فک میکنن چه خب ...

چی کار کنم خیلی دوستش دارم، بعد واقعا وقتی یه کاری میکنه خندم میگیری دسته خودم نیست میدونی قسمت دارک ماجرا  کجاست اینکه قبل از اینکه بهش بگم دوستش دارم چند روز قبلش بهم میگفت خواب دیدم هر جا میرم پیشه منی مثل یه بادیگارد بعد الان دقیقا همینجوره همش دوست دارم پیشش باشم مثلا گفتم اگر ازم بخواد برسونتم میگم نه ولی تا پیشنهاد داد قبول کردم

یا هر شب میگم فردا بهش محل نمیدم اما خودش یه کاری میکنه که خنده رو لبم بیاد اصلا هم قبول نداره شوخه

همکارتونه ؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740

به مزخرفات آدمای حسود گوش نکن.مطمئن باش تورو دوس داره و میخوادت.والا صد سال سیاه بهت اهمیت نمی‌داد و خیلی راحت میرفت سراغ یکی دیگه.......!وقتی هر کاری میکنه که تو بخندی و شاد باشی مطمئن باش که خیلی بهت علاقه داره.

!
به مزخرفات آدمای حسود گوش نکن.مطمئن باش تورو دوس داره و میخوادت.والا صد سال سیاه بهت اهمیت نمی‌داد و ...

پس چرا نمیگی منکه گفتم دوستش دارم 

پس چرا نمیگی منکه گفتم دوستش دارم 

یه مدت دندون روی جیگر بذار مطمئن باش میگه چه با رفتاراش چه زبونی.فعلا داره میسنجه ببینه کجای این زندگی وایستاده و از زندگی چی میخواد!بعدشم تو که چیزی رو از دست نمیدی اگه دیدی اونی نیست که فکر میکردی قیدشو میزنی!البته این نظر منه

!
یه مدت دندون روی جیگر بذار مطمئن باش میگه چه با رفتاراش چه زبونی.فعلا داره میسنجه ببینه کجای این زند ...

خواستگار دارم مامانم میگه باید بگی بله 

خواستگار دارم مامانم میگه باید بگی بله 

دو راهی سختیه!اگه این طرف میخوای و نمیتونی منتظرش بمونی به یکی بگو خیلی جدی باهاش حرف بزنه که تورو میخواد یا نه!اگه گفت نه خوب تکلیفت روشنه و به خواستگارت اوکی میدی تا بیاد برای دست بوسی😅

!
دو راهی سختیه!اگه این طرف میخوای و نمیتونی منتظرش بمونی به یکی بگو خیلی جدی باهاش حرف بزنه که تورو م ...

ممنون از مشاورت

2706