2752
2739
عنوان

دلم از حرفای پدرشوهرم شکست…

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 48 پست
پدر شوهر من گفت مگه این آدمه...یعنی بدتر از این؟بنظرم تا شوهرت پشتته هیچ غمی نداشته باش برو خدا رو ش ...

ما با خانواده شوهرم همشهری نیستیم و تو یه شهر دیگه زندگی میکنیم همسرمم چندماه یبار میره میبینشون الان میگه زنت نمیذاره تو بیای و هرچی از دهنش اومد بارم کرد…خدا لعنتشون کنه

عزیزم خیلی سخته همسرت پشت خانوادشه…باهاش حرف بزن بگو که داری اذیت میشی بگو که قراره یه عمر با تو زندگی کنه نه خانوادش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خونواده شوهرم بدتر هبچکس نمیاد بگه تقصیر من بوده روابط رو محدود کنید

الان قهر بودیم انقدر که هی واسطه میفرستادن بالاخره من گفتم همسرم بره اشتی کنه تموم شه الان گیر دادن به من میگن زنتم باید اشتی کنه دیگه دیوونم کردن…

ما با خانواده شوهرم همشهری نیستیم و تو یه شهر دیگه زندگی میکنیم همسرمم چندماه یبار میره میبینشون الا ...

ما همدیگه رو نمیبینیم حتی نمیدونم شمارش چنده...قطع ارتباط کلی دارم باهاش بنظرم که هر چند ماه یه بار برید بزار شوهرت خودش جوابشو بده

2731
الان قهر بودیم انقدر که هی واسطه میفرستادن بالاخره من گفتم همسرم بره اشتی کنه تموم شه الان گیر دادن ...

آشتی کن بنظرم

چون اگ نمیخاستنت انقد اصرار نمیکردن واسه آشتی

آشتی کن ولی روابط رو مدیریت کن 

آشتی کن بنظرم چون اگ نمیخاستنت انقد اصرار نمیکردن واسه آشتی آشتی کن ولی روابط رو مدیریت کن 

اونا میخوان فقط پیش فامیلاشون کم نیارن که بگن عروسشون باهاشون قهره و هیچ مراسمی رو نمیاد…و اینکه میخوان اشتی کنن همش بیان خونه ما 

ما همدیگه رو نمیبینیم حتی نمیدونم شمارش چنده...قطع ارتباط کلی دارم باهاش بنظرم که هر چند ماه یه بار ...

منم قطع ارتباط کردم همسرمم تازه اشتی کرده و بهشون گفته چند ماه یبار میام میبینمتون اما اینا ول کن نیستن همش تو هر زنگی کلی گلایه میکنن و هرحرفی که لایق خودشونه به ما میگن…به همسرم همش میگن زنتم باید اشتی کنه 

اشتباه همسرت اینه که نم آش و میخواد هم جاش،دیگه نمیشه هم هوای همسرش و داشته باشه هم با اونایی که تورو نمیخوان رفت و آمد کنه.دیگه اگه به زنش احترام نمیزارن رهاشون کنه تا وقتی رفتارشون و تغییر بدن. 

بهش میگفتی من نمیام توهم نیا‌ . خیلی بودنت باعث تسکین درده حالا.

ولی من احترام بزرگتر نگه میدارم شما بعد هزار سال مردی میام خاکسپاریت نگران نباشه😑

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
ممنون عزیزم انتخاب همسرم بودم

پس از همین میسوزن! اصلا اهمیت نده و حرفاشونو به خودت نگیر مگه کجای زندگیتن که بخای بزاری رو روان خودت و همسرت تاثیر بزارن منم مثل تو بودم از یه جا به بعد بیخیالشون شدم و سعی کردم بخاطر اونا اعصاب خودم و همسرمو خش نندازم و خیلی خداروشکر راحت شدم

حرفاشون منو میسوزونه،اینکه هیچ حرفی سرشون نمیره منو میسوزونه،کلی حرف میزنیم میگیم مثلا این کار اشتبا ...

خیلی میفهممت. منم خانواده شوهرم بیشتر مادرشوهرم اینجوری‌بود. سر منا اینجوری بود. گاهی حرف‌میزدم انگار نمیفهمید یا خودشو میزد ب اون راه. اتفاقا ب دوستم میگفتم این هرچی میخوای بگی بهش باید چندبار بگی بار اول انگار‌گوشاشو گرفته. بعدها منم پروشدم انقد همون چیزو تکرار میکردم پشت هم ک یا جواب بده یا خجالت بکشه‌. یا از پروییش میخندیدو میگفت چی بگم خب

parasoo1989@