2737
2734

ما سه تا دوست بودیم 

یکیمون خوشگل تر بود اسم مستعار میگم سیما 

این رفت با استادمون رل زد 

یکیمونم ظاهری خوب نبود 

فکر کنم به این حسودی میکرد اسم مستعار میگم فرزانه 

بعد سیما رابطش با استادمون بهم خورد فرزانه  با استاده دوستانه رفیق شد گروهی بیرون میرفتن 

اگه نذری گشایشی بلدین برای ازدواج ممنون میشم بگین و برام دعا کنید منم یه ازدواج خوب بکنم 

بعد از یه مدت فرزانه هم با یه پسری رل زد

بعد از یه مدت فرزانه اومد گفت سیما دختر خرابیه رفته به رلم درموردم دروغ گفته اون داره کات میکنه باهام منم اول باور نمیشد و بعد فهمیدم راست گفته با سیما قطع ارتباط کردم

اگه نذری گشایشی بلدین برای ازدواج ممنون میشم بگین و برام دعا کنید منم یه ازدواج خوب بکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اما الان فهمیدم فرزانه هم کرم داشته از قصد با استاده قرار گروهی میزاشته که سیما رو بچزونه و سیما هم از سر لجش رفته اینو به رلش لو داده

اینو چه جوری فهمیدم چون فرزانه ادم کینه ایه وقتی از یکی ناراحت میشه سعی میکنه بره با کسی که بهش حس خوب داریم هر جور شده بچسبه و انقد ادم سبکیه تو یه گروه که هستیم همه پسرا جرات میکنن بهش دست بزنن و همین کار با خودم کرد

2740

ب این دوست نمیگن دشمنه

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
الان شیما به فرزانه حسادت می کرد  یا فرزانه به سیما؟

فرزانه که ظاهر خوبی نداشت به سیما حسودی میکرده به نظرم 

یا از روی کینه رفته با اکس سیما تا نشون بده از سیما بهتره هرچند که با استادمون رل نزد اما سعی میکرد گروهی ببرتش بیرون

2706