2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میدونه ولی میخوام بدونم امکانش هم هست بگن مشکلی برا بچه داری نیست خیلیا دیدم انگار تو سایت گفتن ولی ...

در حالت عادی که درصدی هست احتمال ماژور شدن و اصلأ نمیشه ریسک کرد ، اینو مطمین باش که هیچ دکتری نمیگه بسلامت هیچ مشکلی ندارید برید بچه دار بشید خودتون

در حالت عادی که درصدی هست احتمال ماژور شدن و اصلأ نمیشه ریسک کرد ، اینو مطمین باش که هیچ دکتری نمیگه ...

میدونم عزیزم ولی میخوام ببینم کسی بوده بعد ازمایش ژنتیک الفا بااینکه هر دو الفا بودن از نظر بچه داری مشکلی نداشتن بالاخره الفا خودش چند نوع هست

میدونم عزیزم ولی میخوام ببینم کسی بوده بعد ازمایش ژنتیک الفا بااینکه هر دو الفا بودن از نظر بچه داری ...

آلفا چند نوع نداره ، تالاسمی مینور چند نوع داره که یکیش آلفا هست یکیش بتا ، اگر مینور آلفا با مینور بتا ازدواج کنن بچه هیچ مشکلی نداره ، نهایت میشه مینور ، اما اگر دوتا آلفا یا دوتا بتا ازدواج کنن اونوقت مشکل بوجود میاد

آلفا چند نوع نداره ، تالاسمی مینور چند نوع داره که یکیش آلفا هست یکیش بتا ، اگر مینور آلفا با مینور ...

عزیزم الفا ۴ تا هست 

الفا ۱ حذفی یعنی خاموش 

الفا دو حذفی از یه کروموزوم یعنی سیس 

الفا دو حذفی از کروموزوم مختلف یعنی ترانس 

و الفا ۳ حذفی ک همون ماژور هست 

و الفا فتالیس که بچه مرده به دنیا میاد.

ازدواج دوتا الفا خاموش یا الفا خاموش و ترانس یا دوتا الفا ترانس هیچ مشکلی به وجود نمیاره 

و ازدواج دوتا سیس یا یه سیس و یه ناقل خاموش ۲۵ درصد مشکله 😊

عزیزم شما زوج آلفا هستین؟ ازدواج کردین؟ 

سلام عزیزم همسرم الفا ۱ هستن 

ولی من مشکوک به الفا بودم خونم بعد ۶ ماه بهتر شد و اجازه ی عقد دادن 

البته خیلی خیلی خیلی هم خوب نشد ولی از لب مرزی اومدم بالاتر یعنی نرمال شد خونم