2737
2739

دیوونه شدم از دستش جیششو نمیگه امروز سه بارشلواربراش عوص کردم خستم کرده

فندوق مامان اومدبغلم.الهی هرکی ارزوشو داره به زودی بغل بگیره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا صبر کن 

خوراکی مورد علاقش رو بخر بزار خونه

بهش بگو اگه بگی جیش دارم بهت فلان چیزو میدم (خوراکی مورد علاقش رو بگو)

ببرش دستشویی شعر بخون جیش کنه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2731

از سه بارررررررررر

تحمل کن کن دخترم

خودتم همون بودی

کار داره حالاحالاها

۲تا۶ماه حداقل

در بهترین شرایط

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
بابا صبر کن  خوراکی مورد علاقش رو بخر بزار خونه بهش بگو اگه بگی جیش دارم بهت فلان چیزو میدم ( ...

خودم ببرم میکنه ولی تامن نبرم اصلا خودش نمیگه جیش دارم.

2740
۲۳ ماهشه ماه دیگه دوسالش تموم میشه

داداش من دوسال ونیمشه هنوزگاهی جیششونمیگه .اوایل تاچندماه طبیعیه .بچه بایددرک کنه .دعواش نکن وباهاش راه بیا

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
از سه بارررررررررر تحمل کن کن دخترم خودتم همون بودی کار داره حالاحالاها ۲تا۶ماه حداقل در بهترین ...

من فکرمیکردم زودترازاینا بازشه الان نزدیک یماه وضعم اینه هنوز

۲۳ ماهشه ماه دیگه دوسالش تموم میشه

خیلی زوده عزیزم بذار سه سال به بعد

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
داداش من دوسال ونیمشه هنوزگاهی جیششونمیگه .اوایل تاچندماه طبیعیه .بچه بایددرک کنه .دعواش نکن وباهاش ...

نمیدونم بخدا کم اوردم دیگه

2706