2733
2739
عنوان

بابا خجالت بکشین دیگه

444 بازدید | 4 پست

ادم میاد خیلی محترمانه و غیر مستقیم مشکلشو مطرح میکنه مشکلی که جای دیگه واقعا نمیشه گفت اولشم میگه سوال زنونه دارم بعد یسریا از همه بدتر سر میکنن تو تاپیک تا اخرشم خودشون میخونن خودشونم چرتوپرت میگنو نینی یارو تگ میکنن تو که مشکل داری موضوع تاپیکو میبینی غلط میکنی بیای داخل چرتو پرت بار کنیو قضاوت مردم کنی شماهای که اینجورین بچگی چیکارتون کردن انقد عقده دارینو متعصبین دلم براتون میسوزه که انقدر سرتون تو برفه مشتی بدبخت دنبال توجه که از مشکلات بقیه خاله زنکی میکننو قضاوتو هرچی دلشون خواس تهشم نینی یار تگ میکنن واقعا در وصف بعضیاتون کلمه جا نداره بزرگ شین🤢

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

تاپیک شمارو نمیدونم درچه مورد بوده اما اینجا تبدیل سده به جایی برای عقده گشایی

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش در اخر تو پرانتز میگفتی کاربرا بابت چی توی تاپیکت رنجیدن 

کاربرا نه فقط شما دوست کمبود توجه که فقط بلدی قضاوت کنی و انگشت کثیفتو سمت هرکی نمیشناسی ببریو انگ بزنی خدا جوابتو میده 

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
2731
تاپیک شمارو نمیدونم درچه مورد بوده اما اینجا تبدیل سده به جایی برای عقده گشایی

حالمو بهم میزنن دیگه زنای گنده از بچه دو ساله بدترن