2733
2734
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 44 پست
من فقط ازدواج منظورم نیس همینطور معمولی ام منو نمیپسندن خوششون نمیادتو این چندسال یکی بهم نگفته ازت ...

به منم کسی پیشنهاد نداده 

آخه دلیل نمیشه که خودم خود خوری بکنم 

اعتماد به نفس خودت رو الکی سر هیچی نیار پایین 

خودت میگی ظاهرت بهتره 

پس اهمیت نده بقیه چی میگن 

شما خودت تو دلت بسپار به خدا که یک موقعیت خوب نسیبت کنه بعدش دیگه بهش فکر نکن به روتین زندگیت برس خودت رو با زندگیت مشغول کن 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به منم کسی پیشنهاد نداده  آخه دلیل نمیشه که خودم خود خوری بکنم  اعتماد به نفس خودت رو ال ...

وقتی بقیرو میبینم که یکیو دارن که دوسشون داره واقعا دلم میگیره

باخودم میگم چیم ازونا کمتره چرا دوست داشتن برای من اینقدر سخته

وقتی تو محیط دانشگاه میبینم همه جفت جفتن من باید یه گوشه تنها بشینم نگاهشون کنم قلبم میشکنه 

وقتی میبینم دوستام یکیو دارن بهشون محبت میکنه براشون کادو میگیره تولدشونو یادشه همه کار میکنه که خوشحالش کنه باعشق نگاهشون میکنه واقعا حسودیم میشه

2731
رفتار دوستات با بقیه چجوریه و رفتار خودت چجوریه؟ درونگرایی ؟

اگر کسی باهام حرف بزنه باهاش حرف میزنم دوستامم همینن دیگه نمیدونم توچت چجوری رفتار میکنن توواقعیت اینن منم مثل اونا

وقتی بقیرو میبینم که یکیو دارن که دوسشون داره واقعا دلم میگیره باخودم میگم چیم ازونا کمتره چرا دوست ...

ببین منم دانشجو ام همه چیز رو درک میکنم از این موارد زیاد هست 

ولی چه میشه کرد ؟ دلیل نمیشه متنفر بشی از خودت 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2740
چرا دلیل نمیشه  حتما ی مشکلی دارم ک هیچکس طرفم نمیاد

چی بگم ؟ 

من میگم یکجور دیگه نگاه کن 

الان خیلی از این دوست داشتن ها پوچ هست 

تهش شکست عشقیه 

خیلی مورد کم هست که ته رابطه به ازدواج ختم بشه 

شما دوست داری همچین چیزی رو تجربه کنید؟ البته خدای نکرده مثال زدم 

دوس دارم منم دوست داشته باشن

همه ما دوست داریم یکی دوستمون داشته باشه اما من میگم عجله نکن فقط روی درس وشغلت فعلا تمرکز کن 

من خودم یکی اومد باهام درد و دل کرد گفت با یکی تو رابطه بودم اما اون تنهام گذاشت و با یکی دیگه ازدواج کرد 

واقعا سو استفاده شدن خوبه ؟ 

الان دو ساله که واسه خودش عزا گرفته 

من میفهمم چی میگی 

اما میگم صبر کن 

صبر کن یکی بیاد سراغت که واقعا دوستت داشته باشه 

من یک خانمی رو میشناسم پرستار بود 

موقعیت خانوادگی خوبی هم داشت آخرش یک خانم که جزو مریض ها بود با دختره صحبت کرد و دختره رو برای پسرش خواستگاری کرد 

همینم بخدا ولی دوستم اصلا گرم نمیگیره پسرا همه میگن چقدر کمیابی چقدر ارتباط باهات سخته نمیدونم باهرک ...

میفهمم 

ولی خب میدونم که میگی چرت و پرت نگو ولی امید داشته باش 

شاید یه پسر خوب به پستت خورد خدارو چه دیدی

2706