2737
2739

سلام ختم۱۲۴/۰۰۰صلوات هدیه به۱۴معصوم و۱۲۴هزارپیامبر وهمه شهدابه نیت سلامتی و تعجیل در ظهور آقاامام زمان وحاجتروایی کل اعضای شرکت کننده در ختم و به نیت حاجت روایی خودمون

لطفاً تعدادی که میفرستین بگین 

وقتش تاهرموقع بتونید(زمان خاصی برای خوندن نداره)

200 تا 

'الَلَـﮬ‌ﮧَـمﷺصََلَِّﷺوََسََـــلَِّـم 💜وََبََارَِكَ عََلََىَﷺ🌼مـَُحَـمـََّـــــدٍَ ﷺ👑◯وِأّلَهِ وِصٌحٌبِهِ أّجِمَعٌيِّنﷺِ‏                 ٭• •🌙  . ‏      .  

100 تا صلوات

به نیت اینکه هر چه زودتر یه بخت و ازدواج خیلی خوبی نصیبم بشه💚

الهی آمین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

100 تا صلوات به نیت اینکه هر چه زودتر یه بخت و ازدواج خیلی خوبی نصیبم بشه💚 الهی آمین اللهم صل عل ...

تایپک سوره مزمل اسمت اگه ننوشتی بنویس برات سوره مزمل و۱۰۰ذکراستغفرالله بگم

2731

۱۱۰

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

۲۰۰ تا صلوات🌱

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
تایپک سوره مزمل اسمت اگه ننوشتی بنویس برات سوره مزمل و۱۰۰ذکراستغفرالله بگم

عزیزم من دوتا خواسته مهم دارم شغل و بارداری تا حالا خیلی دعا کردم و انواع چله گرفتم حاجت نگرفتم از شهدا تا حالا حاجت گرفتی؟؟؟

2740
عزیزم من دوتا خواسته مهم دارم شغل و بارداری تا حالا خیلی دعا کردم و انواع چله گرفتم حاجت نگرفتم از ش ...

بله گرفتم 

چله چهل شهیدبگیر

به مدت۴۰شب هرشب یه سوره واقعه بخون هدیه به شهید ابراهیم هادی وشهیدسعیدسامانلو راس نیتت بزار سلامتی وتعجیل درظهور آقاامام زمان 

چله بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم هم خیلی خوبه چله سوره مریم شنیدم عالیه برا بچه 

ختم۱۲۴هزارصلوات وختم۳۰هزار استغفرالله ربی واتوب الیه بگیرقبل اینا و۴۰روز صوت سوره بقره وصافات گوش بده چله سوره جن وتکویروملک همزمان بگیر گاهی گناه یا سنگینی یا طلسم باعث اجابت نشدن دعامون هست

عزیزم من دوتا خواسته مهم دارم شغل و بارداری تا حالا خیلی دعا کردم و انواع چله گرفتم حاجت نگرفتم از ش ...

یه سیده خانم هست توایتا ختم میده واسه همه چی اگه دوست داشتی میتونی بهش پیام بدی بهت ختم بده حاجترواییشون بالاست

اگه دوست داشتی آیدیش بهت بدم 

ممنونم اره حتما بهم بده شاید گره کارم باز شد

چندتا تجربه ازبقیه هست تو کانال تلگرام واسه بچه دارشدن اگه خواستی بفرستم متنشون رو برات

https://eitaa.com/zekr_ghorani

این لینک کانالی هست که توش ذکرودعارایگان میزاره بری میبینی شخصیش رو خودش توش داره فک کنم ختن واسه بچه دارشدن سرچ کن واینکه حاجت گرفتی حتما باید بهش بگی چون نگی حق الناسه وراضی نیست

چندتا تجربه ازبقیه هست تو کانال تلگرام واسه بچه دارشدن اگه خواستی بفرستم متنشون رو برات

https://eitaa.com/zekr_ghorani

این لینک کانالی هست که توش ذکرودعارایگان میزاره بری میبینی شخصیش رو خودش توش داره فک کنم ختن واسه بچه دارشدن سرچ کن واینکه حاجت گرفتی حتما باید بهش بگی چون نگی حق الناسه وراضی نیست

گلم توهمین نی نی سایت امشب که داشتم میخوندم یه خانم گفت نماز استغفار خونده بل نمازشب یه مدت وبچه دارشده میگه این درنماز معجزست توهم امتحان کن ان شاالله حاجت بگیری