2737
2739
عنوان

افترررررر وبفترررر😁عکسسس

414 بازدید | 20 پست

بعضا در جریان بودین که ما بنایی داشتیم وچون بچه هام اتاق نداشتند اتاق درست کردیم واسشون

اگه نت یاری کنه عکس میزارم

اتاق پسرمه اینجا.هنوزکلی کار داره ها میز تحریر و تختو کمد کم داره😁

چون خرج بنایی و خرده ریزا زیادشد دیگه گفتیم بقیشو خورد خورد مبخریم

بذ

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بزار 

خیلی مبارکه مادرِ نمونه🌹❤️

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740

تو این عکسی ک گذاشتی تغییر فقط پرده زدن برای پنجرس🥲

متوجه نشدم چیکار کردین

یعنی مثلا یه تیکه از سالن رو دیوارکشیدین کردین اتاق؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2706