2737
2734

احساس میکنم در ظاهر خوبه ولی در  باطن زیر اب  ادم منو میزنه البته من احساس میکنم ادم روراستی نیس ....رفتاراش مشخصه .بعضی اوقات پشت سر همکارا غیبت میکنه یا دیگران پشت من غیبت میکنن که نارواس هیچی نمیگه .شما همکار زیر اب زن چه جوری تشخیص میدید....همش میگه من پیش ریس ازت دفاع میکنم ولی همکارام همه میگن اون باهات صادق نیس زیر اب تو میزنه یا اصلا دفاع نمیکنه کار هم نمیخواد تو یاد بگیری ....به نظرتون اونا راست میگن...البته تو کارش از اونای نیس به دیگران یاد بده خیلی محافظه کار

محیطای کاری پر اینجور آدماس

خودتو بکشی تو حاشیه باختی

بیخیالی طی کن

تو کار میکنی پول میگیری مگ محتاج دفاع این آدمی؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
محیطای کاری پر اینجور آدماس خودتو بکشی تو حاشیه باختی بیخیالی طی کن تو کار میکنی پول میگیری مگ مح ...

اخه یه ایتم کاری هس باعث میشه حقوقم زیاد بشه اون همیشه کم میده یا ارزیابی عملکرد پایین میده ...

عزیزم محیط کاریه همینه همه درحال زیرآب زدنن

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740