2733
2734
عنوان

پسرم رفتاراش طبیعیه یا نه دیوووووووونه شدم قلبم وایساده از دستش

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 62 پست
به نظرم بهتره یکم روی اعصاب و رفتار خودتون تمرکز کنید  بچه ها نوارهای خالی هستند ک والدین با ر ...

افرین ابجی‌ بعضی وقتا از دستم در میره یه روز پنبه کردم تو گوشم خیلی جواب اد بنظرت راه درستیه 

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن
خوبه که میدونی کم حوصله ای  بخدا با پوست و استخون درکت میکنم  تجربه م اینه که فقط و فقط ...

فدات بشم ابجی راه حل درست میدی امید میدی. وقتی داد میزنم ایقده عذاب وجدان میگیرم میخام سرمو بکوبم ب دیوار. میگم این بدبخت داره خودشو تخلیه میکنه چرا من اینکار میکنم که روانی بشه خاک تو سرمم

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تن صداش بلند نیست ولی مثلا گوشیم رو بخواد باید بدم بهش وگرنه اینقدر پاپیچ میشه از دنیا سیرم میکنه مو ...

ن ابجی پسر من درسش خوبه باهوشه ریاضی بیسته کلا. واییییییییییی خالش بهش درس میداد آرومم. من یادش میدم همش دق میده بلند میشه آب میخوره دیونه شدم 

اره یه برادر کوچیک داره ک باهاش در جنگه بعضی وقتا دوستن با هم

با اینکه همش 18 سالمه و بچه نداشتم تاحالا😂ولی وقتی گفتین لجباز و گستاخ و پرحرفه ،حدس زدم یکی کوچیکتر از خودشو داره..

درسته پدر و مادر خودشون فک میکنن همه بچهارو به ی اندازه دوست دارن ولی گاهی وقتا ی سری توجها از طرف پدر و مادر و اطرافیان مثلا خاله و عمو ..به بچه کوچیکترست،شاید برا همینه که پر حرفی میکنه نیاز به جلب توجه داره

من خودم خیل لجباز و گستاخ بودم و هستم😕دلیلشم خواهر کوچیکترم بود..نه اینکه حسودیم بشهاا،نه بخدا،خییییلیم دوسش داشتم .ولی وقتی نادیده میشدم و همه توجها به سمت اون بود کم کم این شکلی شدم،نمیگفتم چمه،الانم نمیگم چمه ،ولی لجبازی میکردم و میکنم..،خیلی وقتام از خواهرم متنفر میشدم ،و تقریبا هم خوشم نمیاد ازش

گفتم شاید من این تجربه رو دارم،مشکل پسرشماهم این شکلی باشه

2731
تو اتاقش زندانیش کن ،بابد تنبیه بشه

جدی میفرمایید؟

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
فدات بشم ابجی راه حل درست میدی امید میدی. وقتی داد میزنم ایقده عذاب وجدان میگیرم میخام سرمو بکوبم ب ...

دور از جونت عزیزم

اگر آرامش اعصاب میخوای باید از خودت شروع کنی 

سعی کن خودت را خیلی بیشتر کنترل کنی 

کنار بچه باش نه در مقابلش 

کم کم میبینی بچه ت هم کلی رفتارش مثبت تر شه 

پسر من هم همین بود 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
2740
افرین ابجی‌ بعضی وقتا از دستم در میره یه روز پنبه کردم تو گوشم خیلی جواب اد بنظرت راه درستیه 

بهتره بجای نادیده گرفتنش باهاش دوست باشی 

بهش نگی بکن نکن 

اون جاهای دیگه اخلاقش خوبه چون آدم حسابش میکنن 

چون به نظرش اهمیت میدن و نادیده نمیگیرنش بهش امر و نهی نمیکنن 

بهتره باهاش راه بیای این دوران هم میگذره 

باهاش تفریح کن 

حتما به سمت ورزش سوقش بده ک انرژیش تخلیه بشه و تو این مسیر تشویقش کن 

باهاش حرف بزن و کاری کن راحت احساساتشو بیان کنه 

بهش بگو ک از چه کارهای بدت میاد ک من و بابا انجام میدیم؟ بعد توام از کارهایی ک باعث ناراحتیتون میشه بگید بهش 

در کل باید اینو قبول کنی ک بچه ات داره بزرگ میشه و قرار نیست تحت کنترل شما باشه یا طبق میل شما رفتار کنه 

اما میتونی یجوری رفتار کنی ک به خودش اجازه گستاخی یا بی ادبی به شما رو نده، ک این هم فقط با احترام متقابل به دست میاد، یعنی توقع نداشته باش وقتی مدام داری سر بچه ات بخاطر هر موضوعی داد میزنی اونم ساکت باشه و بگه چشم اون هم متقابلا به تو پرخاش میکنه. 

اگر الان نتونی مادر خوبی باشی برای بچه ات ده ساله دیگه ازتون فرار میکنه و میره 

وایییی طبیعیهههههههه

داداش منم دقیقا همینه سنش و همینجوریه از دستش روانی شدیم هرکارشم میکنیم همونه 

درست میشه عزیزم

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 
وایییی طبیعیهههههههه داداش منم دقیقا همینه سنش و همینجوریه از دستش روانی شدیم هرکارشم میکنیم همونه& ...

بخدا نمیدونی الان خوابیده رفتم بوسش کردم اصلا حساس شدم رو این بچه بدبختم خاک تو سرم

انگاری این حرف میزنه شیطون میره تو جلدممم

بفرمایید پنکیک بخورید حرص نخورید تازه و داغ

فدات بشم نوش جونت

2706