2737
2739
عنوان

این چه اخلاق بدی که من دارم؟!

83 بازدید | 12 پست

تا شوهرم مطابق میل من عمل کنه دوسش دارم و میخندم اما اگه کوچکترین کاری که من ناراضی باشم و انجام بده دیگه بهش محل نمیزارم میدونم اخلاق بدی چجوری درستش کنم؟

کاربری دست دونفر

رو خودت کار کن عزیزم

همیشه که همسرت نمیتونه مطابق میل تو باشه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

قدردان محبتهاش باش و اینو بدون که هیچ ادمی بی نقص نیس... همه اخلاق خوب و بد دارن

همونطور که اخلاق خوبش رو دوست داری باید با اخلاقای بدش هم کنار بیای... یا باهاش صحبت کنی که درستش کنه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به عنوان روانشناس خدمتتون عرض میکنم 

شما مودی هستین🙂

صبور باشین و سطح توقعتون رو بیارین پایین تر 

از بالا به بقیه نگاه نکنین و بدونین که همه مسئول خوشحال نگه داشتن شما نیستن

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀
2731
خیلی تلاش میکنم میگم دفعه بعد خودمو کنترل میکنم بعد بازم مثل قبل

حیفه با هر چیز کوچیکی هم خودتو اذیت کنی هم اوقات همسرتو تلخ کنی....

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740
اخه حرصم میگیره بعضی کارهارو انجام میده

خشمتو کنترل کن و بخودت بگو از دید من درست نیست شاید از نگاه اون کارش درست باشه

خب قانع هم نمیشه که کارش اشتباس 

مردا هیچوقت نمیخوان قبول کنن اشتباه میکنن

باید بحال خودشون بزاری تا بفهمن

بهشون برمیخوره بگی اشتباه میکنی اخه خودشونو عقل کل میدونن