2733
2734

به روش آوردید یا چه کار کردید که دوری کن از این کار کلا برخوردتون چطوری بود

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همون اول چنان کتکش میزنن😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

کتاب احکام نوجوانان رو واسشون بخرین مفیده

اگر دخترن مادر و اگر پسرن پدر صحبت کنه درمورد ضرراتش بگ اون الان داره تازه با بدن‌ش آشنا میشه و ممکنه  بعدش احساس پشیمونی کنه یا بفهمه فهمیدین دست ب خودکشی و کار بدتر بزنه و پروتر بشه غیرمستقیم صحبت کنین 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
سرزنش و اینا اصلا انجام ندید براش از روانشناس وقت بگیرید ببرید

خوب بعد بگم بریم مشاوره که میفهمه

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
2740

عزیزم یه کتاب چند وقت پیش میخوندم اسمش یادم نیست ولی میگفت یکی از دلایلش اینه که تو کودکی تحقیر شده باید ریشه یابی بشه 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

فهمیدنش که مشکلی نداره باید بالاخره بدونه کارش اشتباهه و مضره براش 

ولی نوع برخورد شما میتونه تاثیر منفی بذاره روش شما خودتون نگید

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

دراون لحظه که میبینی بدون اینکه به روش بیاری ذهنش به کار دیگه ای مشغول کن...مثلا بگو بیا بهت خوراکی بدم....بعدا در یه موقعیت مناسب در مورد اندام خصوصی و محافظت از اون و اشاره ای هم به این موضوع کن براش توضیح بده

مامان ترنم سابق......عضویت 1387
2706