2733
2734
عنوان

آزمون شنیداری زبان⚠️

61 بازدید | 5 پست

فرداست! چطور باید تمرین کنم؟! من مهارت شنیداریم بد نیست ولی بعضی جمله ها رو نمیتونم جواب بدم. (میدونم جواب چیه و سوال چی میخواد، ولی از لحاظ گرامر توی سرِهم کردن جملات مشکل پیدا میکنم.) 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

من خودم امروز آزمون دادم. همش از متن کتاب میاد اولا. پرکتیس ها رو بخون حتما. بعد برو جمله بندی ها رو حفظ کن. یعنی مثلاً سرگرمی مورد علاقه آن چیه رو بلد باش چی میشه. بعدش رو املا کلمات آخر کتاب و املا پرکتیس ها رو کار کن. آخر سر اون بارکد های کتاب رو اگه داره اسکن کن همونجا رو گوش بده چندبار تا دستت بیوفته. تو گوگل هم نمونه سوال بزنی مشابه هش میاد. همینا رو رعایت کنی مطمئن باش عالی میدی. موفق باشی♥️

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
من خودم امروز آزمون دادم. همش از متن کتاب میاد اولا. پرکتیس ها رو بخون حتما. بعد برو جمله بندی ها رو ...

ممنونم عزیزم.🌸💛

یه سوال دیگه. لازمه فعل های بی قاعده رو حفظ کنیم؟ چون بهمون گفتن که اونایی که توی متن درس هستن رو بلد باشیم کافیه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم.🌸💛 یه سوال دیگه. لازمه فعل های بی قاعده رو حفظ کنیم؟ چون بهمون گفتن که اونایی که توی ...

اگه گفتن فقط متن درس رو بلد باشین پس همونایی که گفتم رو بخون اما اگه وقت داری چرا که نه عزیزدلم اونا رو هم بخون که با خیال راحت بری سر جلسه. من خودم همیشه همه رو میخونم که استرس نگیرم🥲♥️

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
2731
اگه گفتن فقط متن درس رو بلد باشین پس همونایی که گفتم رو بخون اما اگه وقت داری چرا که نه عزیزدلم اونا ...

لطف کردی🙏🏻🌸

1
5
10
15
20
25
30
35
40