2733
2734
عنوان

کیا تابحال سبزی خوردن کاشتین تو باغچه

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی هاش رفته زیر بعضی هاهستن بنظرت کمی خاک بریزم روشون دوباره آب بدم یانه

اره برو خاک بریز

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731

من تو گلدون ریحون و گشنیز کاشتم .گلم خشک شد توش سبزی کاشتم. بهارم کاشتم دراومد..اونایی ک میگن اسفند حتما گرمه جاشون. من اول بهار کاشتم سرد شد هوا درنیومد.دوباره گذاشتم گرم شد کاشتم.الانم جوونه زدن... ولی پرنده ها میان خم میکنن گیاه رو باید روش پلاستیک بکشم... 

مادرم یکسره مشعول همینکاره حتی پاییز تره فرنگی میکاره پلاستیک میکشه نمیگم خرمن خرمن ریحون وتربچه &n ...

اگه کود بده زیاد میشن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
مادرم یکسره مشعول همینکاره حتی پاییز تره فرنگی میکاره پلاستیک میکشه نمیگم خرمن خرمن ریحون وتربچه &n ...

سمپاشی هم لازمه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اگه کود بده زیاد میشن

اونجوری دیگه ارگانیک نمیشه و سالم نیس خیلی

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
2706