2737
2739
عنوان

دخترم ١١سالشه سبیل مشکی بد داشت و ناراحت بود دیروز راحتش کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 6046 بازدید | 165 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونستی براش توضیح بدی که زیباییش به سبیل بند نیست اونم تواین سن و طبیعیه همه بچها همینن

بنظرم باید رو موفقیتش در بُعدهای دیگه کارکنی کلاسهای مختلف الخصوص ورزش، ک اینهمه روی چهرش دقت نداشته باشه

تو این سن این افکار براش نباید مهم باشه

2731

من ۱۹ سالمه هنوز دس به صورتم نزدم

البته مال من بوره اصلا مشخص نمیشه تا تو حلقم نیای متوجه نمیشی که برنداشتم

اگر برداری بعد سبز و تیره نمیشه؟

من پوستم روشنه یه جای صورتم و بردارم بقیه رو برندارم خیلی ضایع میشه 

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨
افرین بهترین کار و کردی سیبیل خدایی خیلی تو مخشون میره تو این سن منم واسه بچه خواهرمو زدم خواهرم یک ...

عزیزم روش منم امتحان کن بالا توضیح دادم بند درد داره بالاخره بچه هستن 

2740
نه پودر دکلره گرفتم مخصوص صورت با اکسیدان قاطی کردم گذاشتم بی رنگ شد 😀

نههه.چندروز دیگه انگاررنگش سبزمیشه بدمیشه. یه بارهمینکاروکردم چندروز بعدش خیلی زشت شد...یه بار با ژیلت بزن.وقتی یکم دراود بند بندازکه زیاد دردش نیا 

پارسا پسرمامان😍
عزیرم پودر دکلره بخر با اکسیدان قاطی کن بذار در حد ٣ دقیقه بی رنگ میشه البته بگو برا صورت میخوام پود ...

ممنون. فعلا حرفی نزده نمیخوام خودم حساسش کنم. ولی اگه بگه تعلل نمیکنم. خودم خیلی زجر کشیدم

میتونستی براش توضیح بدی که زیباییش به سبیل بند نیست اونم تواین سن و طبیعیه همه بچها همینن بنظرم بای ...

عزیزم نه تنها تو این سایت بلکه تو کل مجازی دختر رو از سن کم به طرف این چیزا سوق میدن بعد احساس روشنفکری هم میکنن😐روشن فکری یعنی به دخترت یاد بدی از همین سن اینقدر مهارت یاد بگیره که تمرکزش روی ظاهرش نباشه

روش منم خوبه درد هم نداره پست های بالا گفتم 

واقعا معلوم نمیشه؟

منم بزنم اخه دردم میگیره با بند و وکس 

طولانی مدت پوست خراب نمیکنه

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
من ۱۹ سالمه هنوز دس به صورتم نزدم البته مال من بوره اصلا مشخص نمیشه تا تو حلقم نیای متوجه نمیشی که ...

عزیزم شما بوری معلوم نمیشه سبیل مشکی ندیدی چقدر بد دیده میشه اصلا زیبایی دخترم رو خراب کرده بود از دیروز خیلی خوشگلتر شده

عزیزم شما بوری معلوم نمیشه سبیل مشکی ندیدی چقدر بد دیده میشه اصلا زیبایی دخترم رو خراب کرده بود از د ...

آره کار خیلی خوبی کردی گلم بخدا دنیا به مادرایی مثل شما خیلی بیشتر احتیاج داره

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨
2706