2733
2739
عنوان

عفونت زنانه

142 بازدید | 4 پست

خیلی کم نمک بریزین داخل شو ر ت مقابل محل عفونت

روزی دو دفعه لباسو عوض کنین

هر بار نمک رو اضافه کنین تا جایی که نسوزین

لباس مواد نباشه فقط نخی

پیاده روی تند

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

اینم خیلی مهمه موقع بیرون رفتن حتما لباس زیرتون رو عوض کنید بعد شلوار بیرون رو بپوشید شلوار بیرون ی عامل مهم تجدید کننده عفونته   از این دستمال آشپزخونه های لطیف هست خیلی خوب آب جمع میکنن ی بسته بخرید بیرون رفتنی یکیشو مثل پد بزارید اینطوری ترشح حتی به شو رت نمیرسه چه برسه شلوار بیرون  برای اونا که گاهی چند قطره ادرارشون میریزه هم خوبه همیشه شلوارشان پاک و تمیزه وقتی از بیرون برمی‌گردید لباس زیرتون رو عوض کنید 

اینم خیلی مهمه موقع بیرون رفتن حتما لباس زیرتون رو عوض کنید بعد شلوار بیرون رو بپوشید شلوار بیرون ی ...

بله خوبه ولی هرگز نباید نمک از بدن جدا بشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خوبه ولی هرگز نباید نمک از بدن جدا بشه

من نمک نمیزنم اما الان چند ساله خونه دامن میپوشم و رعایت بهداشت رو دارم شاید ده سال میشه که عفونت ندارم اما قبلا عفونت داشتم سری آخر تصمیم گرفتم کمتر شلوار بپوشم و برای خونه دامن خریدم وعادت کردم 

2731