2737
2734

تا بهشون خبر دادیم که ماه دیگه عقدکنونه جوری بی ادبی کردن که چرا الان دارین میگین چقدر موذی هستین و مخفیکار برای پول هدیه میخواین دعوتمون کنین و این حرفا در آخر هم گفتن ما نمیایم!

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

بذار هرطور دوست دارن رفتار کنن انگار دنبال بهونه بودن

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اتفاقا کار بییار عاقلانه ای کردید که نگفتید، جالا یک ماه دیگه عقده، بازم ناراضی ان.

تو اینجور مراسما هر چی ادما کنتر در جریان باشن بهتره، هر کی می اد یه ان قلتی می اد، داستان درست می شه

2740

بهتر که نمیان. چرا باید از روز اول خواستگاری همه رو در جریان گذاشت 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
حتما رفتار خوبی ازتون ندیدن قبلش سوتفاهم شده  وگرنه کسی یهویی اینجوری با این تندی ک شما نوشتی ...

کلا اینا اینجوری هستن دوست دارن همه چیو بدونن سر یه عقد دیگه از خواهرم بهشون گفتیم از روز خواستگاری همه چی بهم خورد هرجا نشستن پشتمون حرف زدن ، این دفعه که نگفتیم بهشون برخورد ، بعدش گفتن این که قرار نبود به این زودیا ازدواج کنه !!

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

واقعا خیلی حساسن 

چند هفته پيش یکی از دوستانم تعریف میکرد پسرخاله یا پسرعمه اش دقیق نمیدونم عقد کرده و به گمانم فقط به خانواده ایشون نگفته با واسطه فهمیدن و بحثی هم حتی نکردن فقط برای عروسیشون نرفتن

2706