2737
2734
عنوان

با هم اتاقیم دعوام شد

161 بازدید | 6 پست

اومد گفت تو همیشه سعی داری بگی ادم خوبی هستی منم خودم خستم بود دو روز نخوابیده بودم تو بحثشم شرکت نکرده بودم گفتم توهم همیشه فک میکنی خودت درست میگی، من یبار فقط باهات در این مورد حرف زدم، من وقتی اعصابم خورد میشه یکمم صدام میره بالا ، الان ناراحتم میگم نباید بخاطر حرفای مفت اون اینجوری صدامو بلند میکردم، البته بگم چند روز بود واقعا حرفاش ناراحتم کرده بود یروز میگفت چاقی یروز میگفت فلانی منم امشب اینارو گفتم که دیگه تو کارم دخالت نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمی‌دونم دقیقا چی گفتی ولی با اپن قبلا درست حرف زدی ؟ انتقادی چیزی ؟

کلا با کسی گرم نگیر درس بخونی فقط و گوشی حرف زدن با کسی بعدشم بخواب 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
نمی‌دونم دقیقا چی گفتی ولی با اپن قبلا درست حرف زدی ؟ انتقادی چیزی ؟ کلا با کسی گرم نگیر درس بخو ...

آره بخدا هردفه یچیزی میاد میگه، اون که از زندگی شخصی من خبر نداره یروز میاد میگه عشق بذه یروز میگه نباید ادم ناراحت باشه، خوب آدمم من شخصیتم اینه درونگرام ولی خیلی سر این اذیتم میکنن دلم میخواد هم اتاقیام اصلا حرف نزنن

آره بخدا هردفه یچیزی میاد میگه، اون که از زندگی شخصی من خبر نداره یروز میاد میگه عشق بذه یروز میگه ن ...

اگر زبون خوش سرش نمیشه باهاش قهر کن دیگه توجهی بهش نکن

اتاقتو عوض کن و دیگه با کسی دوست نشو 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️