2733
2734

پسرم ۲ سالو ۹ ماهشه ۵ روز پیش شروع کردم از پوشک گرفتمش بعداز ۳ روز کامل دیگه خودش جیش داره میگه ولی شبا تو خواب جیش میکنه چیکار کنم تو خواب جیش داره بگه؟ مجبور میشم شبا پوشکش کنم نمیدونم تا کی ادامه داره اگه راهکاری نظری دارین بگید لطفا

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را...

از عصر به بعد کمتر آب بهش بده و اگه میتونی وسط خواب بیدار شو و ببرش دستشویی

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ۱ماهه که شبا کلا پوشکش میکنم چون نخاستم از خاب بیدارش کنم الان خیلی وقته پوشکش خشک خشک هست حتی وقتی بیدار میشه ۱ساعتم بعد بیدار شدن جیش نمیکنه تا بره دسشویی یعنی اذیتش نکنه اگه میتونی همینجور موقع خاب پوشکش کن خودبخود دیگ نمیکنه

2740
پوشک نکن بیدار شو چند ساعت یه بار ببرش دسشویی دو ساعت قبل خواب اب نخوره

نمیاد گریع میکنه ولم میسوزه بغلش کردم بردم توالت چسبید بهم گفت مامان نکن خوابم میاد با گریه 🥺

از عصر به بعد کمتر آب بهش بده و اگه میتونی وسط خواب بیدار شو و ببرش دستشویی

اخه خیلی اب میخوره از بس بدو بدو میکنه همش میگه اب شبا تو خوابم با چشم بسته بلند میشه میگه اب 

دختر من روز رو یه روزه یاد گرفت و جیشش رو گفت ولی شبا تا سه چهارماه پوشک میبستم نصفه شب هم یه بار بیدارش میکردم دسشویی میبردم

اکثرا صبح پوشکش خشک بود ولی یه وقتا هم پیش میومد جیش کنه

بعد سه چهار ماه دیگه قشنگ یاد گرفت

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
2706