2733
2739
عنوان

خواب دیدم کربلام

85 بازدید | 11 پست

چند بار تو این هفته خواب دیدم کربلام ولی حرمو نمیدیدم همش میگفتم بریم من حاجت دارم دوبار اینجوری تو خواب دیدم کربلام هی اسم امام حسینو میارم اما حرمو نمیبینم توروخدا کسی تعبیر بلده بهم بگه بخاطر آشفتگی خودمه یا چیز دیگه

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خواب قشنگی

اما حرمو نمیدیدم تو شلوغی شب بود فقط یادمه میگفتم از حسین حاجت میخوام

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2731
صدتاازاین خواب دیدم و‌امیدوارشدم ولی الکی بود زیاد به حاجتت فک میکنی یاامیدداری امام حسین حاجتتو بده ...

اره خیلی درگیرشم همش گریه میکنم صداش میزنم

2740
خوش به حالت:)

شاید ی مدته زیاد بهش فک میکنم ازش کمک میخوام بخاطر اونه خواب میبینم پیششم ولی نمیبینمش

انشاالله بزودی قسمتت بشه بری

قسمت شما عزیز دلم 

کاش بشه با همسرم آشتی کنیم به لطف آقا چون حاجتم آشتی باهمسرمه با اون برم