2733
2734

ممنون میشم یکبار دیگه بنویسید 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

@مینای_بهاری    

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@mshhxjdhdidhjkoh    

2731
چی بود چی شد کی بود  کدوم تاپیک؟

یه اقا پسری بود فک کنم 

تاپیک زده بود همه تاپیکا شده اکسم رلم پارتنرم 

یه نظر گذاشتن یکی دو تا از دوستان ریپلای زدن میخوام بدونم نظرشون چی بود 

@مینای_بهاری    

عزیزم یک و بیست دقیقه هست

یکم بعد باید بیدار بشم برای نماز

چجوری بشینم تایپ کنم دوباره؟

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
عزیزم یک و بیست دقیقه هست یکم بعد باید بیدار بشم برای نماز چجوری بشینم تایپ کنم دوباره؟

خدا قبول کنه التماس دعا 

اشکال نداره بجاش دعام کن 💜

2740
یادم نیست شما چی گفتی 😅😅

خودمم 🤣🤣🤣🤣🤣

من میتونم نظر بگم ولی حوصله تعلیق شدن ندارم  بهترین کار اینکه هرکسی سرش تو کار خودش باشه

حق تا ابد 

من میتونم نظر بگم ولی حوصله تعلیق شدن ندارم  بهترین کار اینکه هرکسی سرش تو کار خودش باشه

وقتی کلی از تاپیک ها شده اینکه وای دوست پسرم رفته با یکی دیگه ازدواج کرده بعد از نه سال دوستی بامن سرمو شیره مالیده و کلی داستان اینطوری

و بعدش میان میگن همه پسرا فلانن درست نیست....

وقتی کلی از تاپیک ها شده اینکه وای دوست پسرم رفته با یکی دیگه ازدواج کرده بعد از نه سال دوستی بامن س ...

دیگه هرکسی صلاح خودشو بهتره میدونه 

الانم فرهنگ کشور تغییر کرده 

بنظرم بجای منع بچها 

باید بهشون اعتماد بنفس بدیم 

ک تو رابطه چطور رفتار کنن

این کاربر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ قلبش مرد 💔
وقتی کلی از تاپیک ها شده اینکه وای دوست پسرم رفته با یکی دیگه ازدواج کرده بعد از نه سال دوستی بامن س ...

البته من خودم پسرم و میدونم پیش بعضی پسرا چه خبره و تو دوستی دنبال چین و چرا الکی ابراز عشق میکنن 

برای خود دخترا میگم 

چون واقعا چند تا تاپیک دیدم از همین ماجرایی که بالا گفتم و اعصابم خورد شد که ازشون سواستفاده شده(کمم نیست اکثر دوستیا تهش همینه)

حق تا ابد 

اینکه هرکس سرش تو کار خودش باشه خیلی خوبه و جلوی خیلی از دردسرا گرفته میشه ولی یادمون باشه همه سوار یک کشتی هستیم و من نباید با این مغلطه ها و سفسطه که کار من به کسی لطمه نمیزنه یا منو تو قبر کسی نمیذارن و سرتون تو کار خودتون باشه ، کارایی کنم که قبح بعضی کارا شکسته بشه 

2706