2733
2739

هرکس یه راز از خوشمزه شدن غذاهاش رو بگه 

من توی اکثر غذا هام پیاز رو رنده میکنم مثل مرغ ، قرمه سبزی ، قیمه و...

برای درست کردن قرمه سبزی سبزیشو زیاد سرخ میکنم

توی قیمه هام حتما هل و چوب دارچین و گلاب و زعفران میریزم عالی میشه

اما من این کارها رو کردم ولی بد شد، مخصوصا پیاز رنده شده 🙃

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

عه منم همه ی این کار هارو میکنم فقط الو بخارا هن بزن تو قیمه 

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آب کم میریزم تو خورشتم ک غلیظ باشه نمکم اول غذا کم میریزم وسطاش میچشم ک شور نباشه یوقت ، برا دم کردن برنج یکم گلاب‌میریزم عطر خوبی میده بهش ، قورمه سبزیو رب انار میزنم مرغو وقتی میشورم نمک میزنم دوباره میشورم بو ضحمش رو میگیره دیگ یادم نیس زیاد

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2740

زعفران با قند نسابین تیره میشه ، یخ بریزید به جای اب جوش

توی برنج هل بندازین خیلی خوش عطر میشه 

توی ماکارانی یکم سیر بزنید خوب میشه 

خورشت تون روغنش زیاد شد یخ بریزید جمع میکنه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

خورشتتون شور شد توش یکم نوشابه مشکی بریزید

برای ماکارانی پیاز زیاد بزنید

برنج ته گرفت نون بزارید روش یا پیاز قاچ کنید بزارید بوشو میگیره 

جای عصاره مرغ الیت عصاره جوجه کبابش رو بگیرید خیلیییی خوشمزه تره 

زیاد بلدم الان یادم نیست 

♻️کارما♻️

شاید همه بلد باشند ولی خب من همیشه این نکات رعایت میکنم 

خورشت بار میذارید توش آبجوش بریزید نه سرد 

میخواید خورشتتون غلیظ بشه نیم ساعت قبل سرو خاموشش کنید 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪

منم تو قرمه و قیمه پیاز رنده شده سرخ شده می ریزم، مرغم رو حتما با کره سرخ می کنم، گوشت قلقلی رو با پیاز رنده خام و فلفل نمک توی تابه می  ذارم مثل کباب تابه ای  پخته شه سرخ نمی کنم. تو لوبیا پلو و استامبولی حتما دارچین و زعفران می ریزمم و.... 

2706