2737
2739
عنوان

کسی که یبار باردارشد

130 بازدید | 12 پست

احتمال دوباره باردار شدنش چقدره؟؟ چن درصد احتمال داره که اقدام بعدی هم باردار بشه

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خودم سومی رو ناخواسته باردارم  اصلا نمیدونم چی جوری  خاک تو سرم فکر میکردم زرنگم نمیش ...

اینجوری نگوخداقهرش می گیره خدادوست داشته بهت هدیه داده خیلیاتوحسرت بچه دارشدنن مثل خودم

خب نتیجه بارداری اول چیشده؟ سقط کرده خودش سقط شده یا چی؟

نه سقط نشده به دنیا اومده.  منظورم از سوالم اینه که  کسی که یکبار باردار شده  برای دومی اقدام کنه احتمالش چقدره که نازا بشه

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم
2740
اینجوری نگوخداقهرش می گیره خدادوست داشته بهت هدیه داده خیلیاتوحسرت بچه دارشدنن مثل خودم

انشالله همین ماه جواب میگیری

بخدا اعصاب ندارم با دو تا بچه 

تو این اوضاع گرونی همش میگم خدا چرا من دلم به حال بچه هام میسوزه یهو میزنم زیر گریه 

نه سقط نشده به دنیا اومده.  منظورم از سوالم اینه که  کسی که یکبار باردار شده  برای دو ...

خب سنت چنده عزیزم؟؟واینکه شوهرت چیزسنگین بلندنکرده بهش فشاربیادهمه ایناتاثیرداره من خیلی دکتررفتم اخرگفتن شوهرت مشکل داره

انشالله همین ماه جواب میگیری بخدا اعصاب ندارم با دو تا بچه  تو این اوضاع گرونی همش میگم خدا چ ...

ممنونم عزیزم..درسته گرونیه فشاراقتصادی همه مادرگیریم باهاش ولی بچه ارامش بخشه امیدباعث زندگیه مادربودن وحس مفیدبودن خودش روحتواروم میکنه واسه خستگی هم مسافرت برو شده بابچه هابدون همسر..خیلی خوبه من مهمونی میرم کارنمی کنم فقط میخابم 

نه سقط نشده به دنیا اومده.  منظورم از سوالم اینه که  کسی که یکبار باردار شده  برای دو ...

این ارتباطی به بارداری دوباره نداره گلم

مگه اینکه مشکلی برای خانوم پیش اومده باشه بین این دو بارداری

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...🌱