2733
2739
عنوان

چرا مردم ما انقد از عشق فرارین

95 بازدید | 15 پست

وقتی ۲نفر پاک و صادقانه بهم دل دادن هی اطرافیان سنگ اندازی میکنن دخالتای بیجا حرف و حدیث بیجا صحبتها و نصیحت های بیجا همه سعی میکنن نظر بدن درمورد رابطه بقیه در حالی ک رابطه خودشون کلی مشکل داره ولی بازم بجای تمرکز روی مشکلات خودشون تمرکز میکنن رو بقیه

چرا وقتی ۲نفر باهم خوشن و اینو ابراز میکنن ما باید اذیت بشیم چرا زشت بدونیم ۲نفر باهم صمیمانه رفتار کنن 

مثلا چرا زشته زن و شوهر یا مادر و پدر همو ببوسن

چرا زشته بگن دوست دارم چرا زشته دست همو بگیرن حتی زشته زن و شوهر کنار هم بشینن و ابراز علاقه کنن یا برا شوهرت ی میوه ساده پوست بکنی صدتا حرف میگن 

خب چرا درک نمیکنیم اینا زوجن البته بهترین کارو میکنن ک نزدیکن و بهم محبت نشون میدن قراز نیس ک با عشق و شریک زندگیش مثل ادمای عادی دورش رفتار کنه 

چرا عشق برای ما عادی نمیشه دنیا با ادمای عاشق خیلی زیباتره 

چون با عشق سر جنگ دارن

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به این چیزها توجه نکن

به همون عشق بچسب و از حال عاشقی لذت ببر

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...
2731
چون با عشق سر جنگ دارن

واقعا خیلی عجیبه ک اینهمه بلا سر ادمای دورمون میاد یکی گشنس یکی اوارس یکی معتاده یکی مریضه ما نمیبینیم ولی یکی تو جمع با شوهرش خوب باشه همه ۴چشمی زل میزنن و هزار حرف و حدیث

عزیزم به این چیزها توجه نکن به همون عشق بچسب و از حال عاشقی لذت ببر

ب من اتفاق نیفتاده خداروشکر ولی میبینم خیلیا این مشکلو دارن تا حدی ک از نشون دادن محبتشون میترسن خجالت میکشن و گفته میشه ک باید خجالت بکشن 

اکر مادر پدرامون هر روز بجای دعوا و بحث حداقل یکبار بهم میگفتن دوست دارم خیلی از ماها حالمون بهتر بو ...

من تو یه خونواده ی احساساتی بزرگ شدم جوری ک اگه یه نفر تو خونواده تب کنه بقیه خونواده اصلا نمیتونن بخوابن عشق و محبت و گرمی و صمیمت بین خونواده ام خیلی زیاده 

اما چ فایده خیلی حساسن یعنی خیلی حساسیم،حرص و جوش زیاد میخوریم مشکل کوچیک رو از استرس بزرگ میبینیم بخاطر استرس و حساسیتمون کلی بیماری گرفتیم .

دلم میخواد مثل خیلی از خونواده های بی احساس باشیم بخدا به هیچی فکر نمیکنن حرص و جوش نمیخورن راحت میخوابن، من فردا یه روز سرنوشت سازیه برام پدرم الان نخوابیده مادرم نخوابیده 🫥خودم هم ک اصلا خواب به چشمم نمیاد از استرس 

2740
من تو یه خونواده ی احساساتی بزرگ شدم جوری ک اگه یه نفر تو خونواده تب کنه بقیه خونواده اصلا نمیتونن ب ...

باور کن گلم همین ک دلتون ب وجود و محبت هم گرمه نعمتیه من خونواده پدری سردی دارم درحدی ک تو مراسمای عذاداریمون ب زور کسی گریه میکنه یا دور هم جمع بشن انقدرررر ساکت میشینن ک صدای تیک تاک ساکت معلوم میشه درسته احساسات شاید گاهی اذیت کنن ولی حس زنده بودن ب ادم میدن 

ولی خیلی خوبه دیدن ۲نفر ک باهم حالشون خوبه 

عزیزم زندگی که فقط حال خوب نیس، حالتون خوبه چون مسؤلیت ندارین ولی بعدش قراره زندگی اداره کنین پس هم پول مهمه هم شغل هم اخلاق هم خانواده وگرنه تو دوران دوستی همه وی خوب و خوشه 

باور کن گلم همین ک دلتون ب وجود و محبت هم گرمه نعمتیه من خونواده پدری سردی دارم درحدی ک تو مراسمای ع ...

اره خداروشکر برا داشتنشون منم خونواده عموها و پدر بزرگم اینطورین ولی خونواده خودمون یعنی پدر و مادرم خیلی احساساتین چون پدرم مادر نداشته و پدرش هم پدری نکرده براش کمبود محبت داره باورتون میشه اگه صبح بابامونبوسم فکرمیکنه قهرم یا ناراحتم و کلی سوال پیچم میکنه که چیشده  

دلم این همه دل نگرانی هاشونونمیخواد اذیتم 

عزیزم زندگی که فقط حال خوب نیس، حالتون خوبه چون مسؤلیت ندارین ولی بعدش قراره زندگی اداره کنین پس هم ...

ازدواج کردم شغلم دارم مسعولیتم دارم ولی انسانم گلم دوست دارم زندگی کنم و اطرافیانمم زندگی کنن اگر کمک حال هم باشیم چندی از مشکلات همو میتونیم حل کنیم

اره خداروشکر برا داشتنشون منم خونواده عموها و پدر بزرگم اینطورین ولی خونواده خودمون یعنی پدر و مادرم ...

خدا براتون نگهشون دازه انشالله خونوادتون نمیشه سالم سرحال و شاد باشن گلم

2706