2737
2734

من نمیدومم چیکار کنم 

خیلی غیرتی میشه 

حتی از من ناراحت میشه 

صحبت نمیکنه

نمیدونم چی فکری میکنه توقع داره من کلا ازدواج نکنم

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

داداش من تو عکسای نامزدیم عین برج زهر ماره و بدترین لباسشو پوشیده بود که حتی تو کوچه هم نمیپوشه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2740
بگیر بزنش اگه ازت کوچیکتره!🥲😂

😂😂😂 اره کوچیکتره

بخدا حس بدی میگیرم 

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
داداش من در حدی خاستگارمو ک پسر عمومم میشد زد ک دیگه سمت خونه ما نیومدن الانم اگه خاستگار بیاد از دا ...

پس طبیعیه

نه من داداشم تو کاری که بهش مربوط نباشه دخالت میکنه

فقط چون ما فاصله سنیمون کمه اون بزرگتره میگه احتمالا ازدواجامون همزمان میشه میگه بزار من زودتر برم که خرجارو اون کنه

پولی واسه من نمونه😂

2706