2733
2739
عنوان

دخترم توحموم خورد زمین

264 بازدید | 15 پست

باشوهرم رفت حموم یهو صدای بدی اومد صدای گریه ش بلندشد 

فک کردم خدایی نکرده اتفاق بدی افتاد براش خیلی صداش زیاد بود باسرخورده بود زمین

منم باردارم خیرسرم کمرم وپاهام درد میکنه یکم دراز کشیده بودم یهوترسیدم دوییدم سمت حموم شوهرم میگه هیچی نیس یه لیوان آب بیار براش 

اخه اسکول بچه بامخ خورده زمین بد میخای آب بدی 

منم از حموم اوردم بیرون حالا هی داره زر میزنه ک بچه رو خار کرده بد بارش اورده...

تاوقتی ک اعتراضی نکنم یا عصبی نباشم همه چی خوبه امان از روزی ک من حالم یکم بد باشه یا بداخلاق باشم کلا یه ادم اشغال میشه

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

چقد بی حرمتش کردی 

اولین اشتباه اینه ک دخترتون رو با همسرتون فرستادین حمام

الانم ک فحش بارش کردی اینجا 

اگه اتفاق خاصی نیفتاده بزرگش نکن 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
بمیرم برا بچه حالش خوبه الان؟؟ اگه محکم خورده کاش دکتر ببریش... بچه ها یه دقیقه هم نمیشه دست باباها ...

اصلا حواسش ب بچه نیس 

رفته بودیم پاساژ هی میرفت لای لباسا شوهرمم اصلا نگانمیکرد بچه کجامیره

بعضی وقتا فکرمیکنم اسکوله بقران 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد بی حرمتش کردی  اولین اشتباه اینه ک دخترتون رو با همسرتون فرستادین حمام الانم ک فحش ...

والا جرات نمیکنم جلو خودش بگم 

من نمیتونم ببرم بعضی وقتا باباباش میره شوهرمم با شلوار خونگی میره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا جرات نمیکنم جلو خودش بگم  من نمیتونم ببرم بعضی وقتا باباباش میره شوهرمم با شلوار خونگی می ...

حالا چندتا نفس عمیق بکش 

باردارین این استرس ها براتون ضرر داره

یکم گلاب رو بو کنید ک آروم بشید

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
اصلا حواسش ب بچه نیس  رفته بودیم پاساژ هی میرفت لای لباسا شوهرمم اصلا نگانمیکرد بچه کجامیره ب ...

شوهر منم همینه اصلا تعجب می‌کنم از کاراش، گاهی میگم این کارو میکنه چیزیو بهش نسپرم. تازه دارم پسرمو از پوشک میگیرم دیروز که رفته بود باباش باهاش رفت منم دم در وایسادم  ادرار ریخت رو پاهاش شلنگ ابو باز کرد کمر به پایین بچه رو با آب سرد شست حالا من دم درم دقیقا قبلش داشتم میگفتم ابو باز کن بذار گرم شه آب سرد نگیری رو بچه بعد میگفت مگه چیه لحظه بود گفتم یه لحظه هم بگیر رو خودت ببینم چیه😒

2706